НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

16.01.2013
ДАРУЄ СЕРЦЕ ДОБРОТУ
Дитинство – найважливіший період у житті кожної людини. Це період постійного навчання, здобуття досвіду, період, проведений із найріднішими людьми, надією в очах і вірою у казки, з наївною впевненістю, безтурботністю і переконаннями, що все можливо. 
Але ж подекуди трапляється так, що обставини долі заносять далеко від рідних людей і маленька особистість у цьому великому світі потрапляє в ситуації не характерні для гармонійного життя. В оточенні чужих людей і байдужих поглядів інколи так важливо, щоб поряд були люди, які вміють підтримати, подарувати радість та заспокоїти. Такими людьми для дітей з дитячого будинку "Горобинка" (с. Гребінки), Київського притулку-розподільника, Центру "Клініка для лікування дітей хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД", інституту раку, дитячого відділення, уже не перший рік поспіль є члени Студентського парламенту НМУ імені О.О. Богомольця. І нехай їм не дуже часто вдається відвідувати цих діточок, вони роблять це систематично уже не перший рік поспіль.
Для більшості студентів НМУ грудень розпочався метушливою підготовкою до іспитів, а для медико-психологічної групи «Надія» Студентського парламенту цей зимовий і холодний місяць розпочався благочинними заходами, що протягом трьох днів проходили на першому поверсі морфологічного корпусу Університету. Протягом цього часу студенти приносили дитячі книжки та іграшки, малювали серця на великому стенді та залишали свої імена. Цього року до цієї масштабної акції із подарунками та відвіданнями дитячих закладів долучився і Профком студентів нашого університету.
Діти дарують нам безліч надій та натхнення. Ми часто згадуємо наші благодійні поїздки та помічаємо, як щорічно вони доповнюються новими ідеями та сценаріями. Для нас дуже важливо, щоб ця ідея жила, щоб її продовжували та підтримували, адже саме діти, їх внутрішні якості, їх виховання та якість навчання – наше майбутнє.
         Хочеться подякувати всім людям, яким ми завдячуємо за можливість проведення таких благодійних заходів. Це адміністрація Університету, а особливо, ректор НМУ академік НАМН України професор В.Ф.  Москаленко, гуманітарний відділ університету, Профком студентів та небайдужа молодь, що підтримує благодійність і завжди допомагає дітям. Без підтримки цих людей наші ідеї ніколи не втілилися у життя.
В Університеті є багато людей, які щиро бажають піти назустріч та допомогти тим, хто потребує їхньої допомоги. Приємно усвідомлювати, що це майбутні лікарі, одвічний девіз яких «Честь. Милосердя. Слава». І це не лише слова для них.