НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

26.12.2012
«Студентська ліга «Динамо»
Збірна НМУ імені О.О. Богомольця – срібний призер чемпіонату з футболу
25 грудня на базі футбольного клубу «Динамо» Київ в Конче-Заспі завершилися змагання з футболу серед збірних команд студентів ВНЗ м. Києва.
Цей тривалий марафон розпочався 13 жовтня, в змаганнях взяли участь 12 команд. З перших турів чемпіонату збірна НМУ потрапила до групи лідерів, і протягом 8 турів тримала в напрузі команди НТУУ «КПІ», НУХТ (Національний університет харчових технологій) та НТУ (Національний транспортний університет). Команди виявилися настільки сильними, що неможливо було одразу визначити трійку призерів. Ближче до фіналу ситуація склалася так, що наша збірна опинилася у гіршому турнірному положенні, ніж інші команди, які претендували на участь у фіналі, адже в одному із турів ми програли команді КНУ ім. Т.Г. Шевченка. І надолужити втрачене можливо було тільки перемагаючи лідерів.
Велика жага до перемоги дала свої результати. Спочатку в напруженій грі нам не вистачило лише кількох хвилин до перемоги над НУХТ (1:1), адже майже всю гру ми грали в меншості (одного гравця було вилучено). Справжній іспит для команди настав у двох наступних ключових іграх. Спочатку збірна НМУ здолала НТУ (3:1), а потім і лідера НТУУ «КПІ» (4:1). Ці дві найважливіші перемоги були дуже важливими для майбутнього розподілу призових місць.
До самого останнього туру не було зрозуміло лише те, яким чином розташуються призери. Але нашу збірну вже зупинити було майже неможливо. І в наступних трьох іграх наша команда здобула перемоги.
Останній тур змагань розподілив призерів наступним чином:
І місце – НУХТ
ІІ місце – НМУ ім. О.О. Богомольця
ІІІ місце – НТУУ «КПІ».
За 11 ігор збірна НМУ з футболу виграла 9, одну зіграла внічию і одного разу програла. Відстань від команди НУХТ складала лише 1 очко. Відрив від бронзових призерів НТУУ «КПІ» також становив лише 1 очко. Результат нашої збірної для багатьох був несподівано вражаючим.
Особливо слід зазначити футбольну майстерність нашого воротаря, Олега Войтовича (мед. ф-тет №1). Його, за думкою організаторів та тренерів, було проголошено кращим воротарем чемпіонату.