НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

20.12.2012
СВЯТКОВИЙ ФІНАЛ НАЙКРАЩИХ ФУТЗАЛІСТІВ УНІВЕРСИТЕТУ
               20 грудня 2012 року розпочалася фінальна частина змагань із міні-футболу серед найкращих команд на Кубок НМУ ім. О.О. Богомольця. Змагання проходили в спорткомплексі НТУУ «КПІ».
            Протягом усього спортивного вечора царювала урочиста атмосфера, трибуни майже повністю були  заповнені активними студентами вболівальниками, які гучно підтримували гаслами та плакатами свої команди. Дудки сирен невгамовно створювали дух змагань. Сучасне інформаційне табло фіксувало результати змагань під час ігор, а радист- коментатор своєчасно оповіщав про перебіг подій.
           Змагання проходили за наступним сценарієм: перша півфінальна зустріч відбулася між командами – «Пахтакор» (іноземні студенти) та «Легіон» (стомат. ф-тет). У напруженій боротьбі у додатковий час перемогли студенти-стоматологи з рахунком 2:1. Другу півфінальну пару складали команди «Профком» та «Хофенхайм». Ця гра заслуговувала бути фінальною, але жереб визначив долю по‑іншому. Гра проходила настільки цікаво та жваво, що вболівальники ні на мить не припиняли підтримувати свої команди. Фінальна сирена оповістила результат гри з рахунком 5:1 на користь «Хофенхайму». Результат гри показав, що бажання перемогти та майстерність гравців команди-переможниці були вищими.
           Ігри як за ІІІ, так і за І місця виявилися напруженими і тяжкими, адже багато сил було витрачено у півфінальній частині змагань. За ІІІ місце команда «Профком» з мінімальним рахунком 1:0 перемогла «Пахтакор». За І місце склалася не менш напружена гра. Стоматологи з «Легіону» постійно чинили опір лідеру змагань, але досвід і клас команди взяли гору. Рахунок як і в попередній зустрічі був 1:0 на користь «Хофенхайму».
            Яскраво і урочисто пройшло нагородження команд: усім гравцям кожної з команд було вручено дипломи, медалі та заохочувальні призи, а трійка лідерів змагань: «Хофенхайм», «Легіон» та «Профком» отримали кубки. Кращими гравцями турніру було визнано голкіпера – Олега Войтовича (мед. ф-тет №1) та капітана збірної університету – Андрія Кандобу (ФПЛЗСУ).