НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

19.12.2012
ЗА ПОКЛИКОМ ДУШІ
         19 грудня має особливе значення для кожного із нас, у цей день ми поринаємо у маленький світ власних мрій. Це важливо для дорослих, юнаків, дітей, а особливо для діточок із особливими потребами.
         З нагоди Дня Святого Миколая, силами студентів медико-психологічного факультету, було організовано поїздку до дитячого центру по роботі з дітьми, хворими на  дитячий церебральний параліч. Цим заходом на факультеті перейнялися всі без виключення, адже дуже хотілося подарувати свято і тепле спілкування дітям, які цього потребує.
          Студентів зустріли дуже привітно, відчувалася тепла та доброзичлива атмосфера. Свято пройшло чудово: діти залишилися у захваті від уваги та подарунків, а ми від їхніх чарівних оченят і посмішок, які наповненні дитячою щирістю, вдячністю, добротою. Важко було стримати емоції, які переповнювали нас.
Відзначення цього свята дозволило переконатися у тому, що студенти проявляють свою небайдужість до дітей, які потребують нашої уваги.
           Прийміть щирі вітання до Дня Святого Миколая, бажаємо міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях, щоб цей день перетворився на казку і здійснив усі Ваші мрії!