НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

14.12.2012
БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ»
 «У цьому світі користь приносить кожний,
хто полегшує страждання іншої людини
Чарлз Диккенс
Кожна дитина заслуговує на батьківську опіку, захист, незамінне батьківське тепло. Несправедливо, але багато дітей позбавлені цього, їхніми опікунами та вчителями стають вихователі, працівники міліції, наглядачі. Умови в яких вимушена перебувати дитина змушує її швидко дорослішати, ставати самостійною. Вони потребують допомоги та заслуговують на свято. На передодні Дня Святого Миколая кожен з нас переповнений святковим настроєм, гарними емоціями, очікуючи чогось надзвичайного,захоплюючого.
На базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця медико-соціальною групою волонтерів Студентського парламенту “Надія” була організована та проведена благодійна акція « Подаруй дитині радість». За підтримки керівництва НМУ імені О.О. Богомольця з нагоди відзначення дня Святого Миколая на першому поверсі морфологічного корпусу Університету з 11 по 14 грудня 2012 року з 09:00- 17:00 год відбувся: збір іграшок , книг, речей та благодійних внесків на допомогу дітям, яким так потрібні рожеві моменти в сірих буднях їхнього життя.
Долучитися до акції мали можливість усі бажаючі, потрібно було тільки принести іграшку або ж будь-яку дитячу гру, яка б принесла дітям щастя і радість, а взамін отримати ексклюзивну емблему й змогу зобразити своє щире серце із ім’ям на спеціально відведеному ватмані.
Зібрані кошти та іграшки будуть подаровані дітям-сиротам Київського притулку-розподільнику, Центру"Клініка для лікування дітей хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД", інституту раку та відділення дитячої хірургії КМКЛ №9.