НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

21.12.2012
«ВПРОВАДЖЕННЯ НАУКОВИХ РОЗРОБОК У ПРАКТИКУ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ».
 
20-21 грудня 2012 року на кафедрі травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця пройшла традиційна щорічна науково-практична конференція «Впровадження наукових розробок у практику охорони здоров’я».
Основними програмними питаннями були: профілактика, реабілітація та відновне лікування при вроджених вадах опорно-рухового апарату; сучасні принципи відновлювального лікування при травматичних пошкодженнях та наслідках травм опорно-рухового апарату; відновне лікування при запальних ураженнях опорно-рухового апарату; актуальні питання діагностики та лікування при дегенеративно-дистрофічних ураженнях опорно-рухового апарату.
У роботі конференції брали участь провідні фахівці України, лікарі практичної охорони здоров’я (ортопеди-травматологи, ревматологи, терапевти, фізіотерапевти), загальною кількістю 296 осіб.
За програмними питаннями було заслухано 73 доповіді, проведено майстер клас із застосування апаратів зовнішньої фіксації у пацієнтів із пошкодженнями та захворюваннями апарата руху та опори. Під час круглого столу проведена нарада завідувачів профільних кафедр ВМНЗ України у ході якої розглядалися сучасні аспекти викладання травматології та ортопедії у ВМНЗ, питання удосконалення системи навчання на вузівському та післядипломному етапах підготовки за фахом «травматологія та ортопедія», інноваційні підходи в забезпеченні педагогічного процесу та вирішувалися організаційні питання завершального етапу видання Національного підручника по травматології та ортопедії.
За результатами роботи конференції затверджено консенсус (загально державні) рекомендації із лікування травматичних та запальних уражень апарата руху та опори.
Матеріали форуму опубліковані на сторінках науково-практичного журналу «Літопис травматології та ортопедії», що видається Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця.