НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

21.04.2012
Олімпійський день бігу.
 
Щороку в квітні по всій Україні відзначається Олімпійський день бігу на знак підтримки олімпійського руху. 21 квітня 2012 року на Майдані Незалежності у м. Києві відбулося велике свято – шоу в якому прийняли участь понад 3 тисячі фізкультурників
Змагання відкрилися забігом в якому прийняли участь чемпіони та призери Олімпійських ігор, світу та Європи. Окрім титулованих осіб в забігах стартували: школярі, студенти, спортсмени – аматори, ветерани спорту та всі бажаючи.
На заклик НОК України прийняти активну участь у змаганнях відгукнулися студенти НМУ імені О.О. Богомольця в кількості біля 100 чоловік. Найкращим серед студентів нашого університету став представник першого курсу 4 медичного факультету Карюченко Руслан, який посів загальне 4 місце серед студентів міста Києва.
Слід відзначити, що в складі нашої команди були студенти зарубіжних країн: Айзербаджану, Туркменістану, Палестини тощо. По закінченню змагань частина студентів нашого вузу зробила знімок на згадку з головою головою НОК Олімпійським Чемпіоном, неодноразовим чемпіоном світу, багаторазовим рекордсменом світу зі стрибків з жердиною Бубкою С.Н.
 
Задорожний М.С.
Павліченко С.В.