НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

06.04.2012
МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ НАУКОВИЙ ФОРУМ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ’Я
 
6 квітня 2012 року на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця в рамках Міжнародної науково-практичної конференції до Всесвітнього дня здоров’я відбулися молодіжні секційні засідання, організовані Студентським науковим товариством імені О.А.Киселя.
На секційних засіданнях всього було заслухано 250 усних та 29 стендових доповідей (в т.ч. 25 іноземних та 58 іногородніх) студентів та молодих вчених за 9 напрямами:
·                   англомовна секція (модератор – доцент Л.Я.Аврахова);
·                   профілактична медицина (модератор – член-кореспондент НАМН України, професор В.Г.Бардов);
·                   клінічна медицина: терапевтичні дисципліни (модератор – член-кореспондент НАМН України, професор В.З.Нетяженко);
·                   клінічна медицина: хірургічні дисципліни (модератор – член-кореспондент НАМН України, професор М.П.Захараш);
·                   клінічна медицина: педіатрія, акушерство та гінекологія (модератор – академік НАМН України, професор В.Г.Майданник);
·                   теоретична медицина (модератор – член-кореспондент НАМН України, професор Ю.Б.Чайковський);
·                   фармакологічні дисципліни (модератор – член-кореспондент НАН та НАМН України, професор І.С.Чекман);
·                   фармація (модератор – професор І.В.Ніженковська);
·                   соціально-гуманітарні дисципліни (модератор – доцент І.В.Васильєва).
 
АБСОЛЮТНІ ПЕРЕМОЖЦІ
(НАЙКРАЩІ 3 РОБОТИ З КОЖНОГО НАПРЯМУ)
 
«АНГЛОМОВНА СЕКЦІЯ»:
1 – ЕЛЬ-ХОЖАЙРІ Максиміліан Хуссейнович
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
2 – КУБІАСЯкуб
(Університетська лікарня м. Оломоуц, Чеська Республіка)
3 – СУСАК Михайло Ярославович
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
«ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА»:
1 – ГОЛУБЕНКО Олексій Олексійович
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
2 – ХАССАНЗАДЕ Гасабех Фатеме
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
3 – ШАРАН Каур Ксав’єр, ЕНГ Лу Сун
(Кримський державний медичний університет імені С.І.Георгієвського, м. Сімферополь)
«КЛІНІЧНА МЕДИЦИНА: ТЕРАПЕВТИЧНІ ДИСЦИПЛІНИ»:
1 – ОНОФРЕЙ Александра
(Університет медицини і фармації імені Грегора Попа, м. Ясі, Румунія)
2 – БОМОВ Павло Олегович
(Оренбурзька державна медична академія, м. Оренбург, Російська Федерація)
3 – КУПРИЯНЕЦЬ Тетяна Миколаївна
(Челябінська державна медична академія, м. Челябінськ, Російська Федерація)
«КЛІНІЧНА МЕДИЦИНА: ХІРУРГІЧНІ ДИСЦИПЛІНИ»:
1 – CКУМС Анатолій Анатолійович
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
2 – ЛУЧІХІНА Марина Юріївна
(Красноярський державний медичний університет імені проф. В.Ф.Войно-Ясенецького, м. Красноярськ, Російська Федерація)
3 – ВАХНІЙ Ольга Миколаївна
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
«КЛІНІЧНА МЕДИЦИНА: ПЕДІАТРІЯ, АКУШЕРСТВО ТА ГІНЕКОЛОГІЯ»:
1 – Кривопустов Олександр Сергійович
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
2 – МОЛОЧЕК Анастасія Юріївна
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
3 –КУЛЬЧИЦЬКИЙ Дмитро Вікторович
(Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м. Київ)
«ТЕОРЕТИЧНА МЕДИЦИНА»:
1 – МОЙСЕЄНКО Дарина Сергіївна
(Білоруський державний медичний університет, м. Мінськ, Республіка Білорусь)
2 – ОСТРОПОЛЕЦЬ Анна Сергіївна
(Харківський національний медичний університет, м. Харків)
3 – КОВАЛЬЧУК Ігор Володимирович
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
«ФАРМАКОЛОГІЧНІ ДИСЦИПЛІНИ»:
1 – ЧЕПЕЛЄВА Дарина Сергіївна
(Харківський національний медичний університет, м. Харків)
2 – ПУЗИРЕНКО Андрій Миколайович
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
3 – СІМОНОВ Павло Вадимович
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
«ФАРМАЦІЯ»:
1 – ОШИТКО Ростислав Володимирович
(Івано-Франківський національний медичний університет, м. Івано-Франківськ)
2 – ФЕРЕНЦ Ірина Вікторівна
(Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів)
3 – СЕДЬКО Катерина Михайлівна
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
«СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ ДИСЦИПЛІНИ»:
1 – ФЕЛЬДМАН Діана Аркадіївна
(Харківський національний медичний університет, м. Харків)
2 – ВІТОВСЬКИЙ Андрій Ростиславович
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
3 – ПОЛОВЕЦЬ Владислав Вікторович, РОМАНЮК Інга Денисівна
(Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ)
 
Голова Ради СНТ імені О.А. Киселя
І. СВІНЦІЦЬКИЙ