НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

27.02.2012
Вдалий старт міні-футбольної дружини НМУ
14 лютого 2012 року в спорткомплексі НТУУ «КПІ» розпочався чемпіонат з міні-футболу серед збірних команд студентів вищих навчальних закладів міста Києва.                
 В змаганнях приймають участь 12 команд. В найсильнішу групу А , де приймає участь наша збірна, потрапили наступні команди: Національного університету будівництва і архітектури (КНУБІА), Національного авіаційного університету (НАУ), Державного економічного транспортного університету (ДЕТУТ), «Уніспорт» з Національного університету фізичного виховання і спорту України та Київського національного технічного університету України «КПІ».
Збірна НМУ з великим бажанням і спортивною мотивацією розпочала змагання з командою КНУБІА. Цікава, безкомпромісна гра принесла нашій команді перемогу з рахунком 5:3.
20 лютого наша команда провела другу гру з більш потужним суперником – командою НАУ. З першої і до останньої секунди проходила драматична зустріч , команди грали дуже активно на результат. В цій зустрічі збірна НМУ ,завдяки великому прагненню перемогти, обіграла суперників з рахунком 3:2.
27 лютого відбулася гра з командою «Уніспорт» (Національний університет фізичного виховання і спорту України). Ця зустріч показала, наші студенти не випадково показують результативну гру, що і довели перемогою над сильним суперником з рахунком 7:4.
Наступний тур першого дня весни надав нам можливість достроково зайняти перше місце в групі. Цим ми і скористалися впевнено обігравши 8:2 транспортників, в той час як команди «КПІ» і «Уніспорт» втратили очки між собою, зіграв у нічию 2:2.
Треба зазначити, що на такому рівні змагань наша збірна з міні-футболу вперше досягає подібних результатів.
Побажаємо студентам-медикам подальших перемог у фінальній частині чемпіонату.