Відбулися спортивні баталії з силових видів спорту – «Ігри гладіаторів» …

04.03.2014
1 березня за програмою Київської міської спартакіади «Здоровий киянин»  відбулися спортивні баталії з силових видів спорту – «Ігри гладіаторів».
Загалом в турнірі, який пройшов за програмою Київської міської спартакіади «Здоровий киянин»,  взяли участь 13 команд. Змагалася вони у наступних дисциплінах: гирьовий спорт, армспорт, перетягування канату.
Студенти нашого Університету стали активними учасниками у всіх трьох видах програми.
Найкраще в цих змаганнях виступили гирьовики, які посіли ІІ командне місце. В особистому заліку чемпіоном став Мелець Іван – ФПЛЗСУ, 5 курс,  Денисюк Віталій та Сахно Віталій – студенти медичного факультету №4, розділили ІІІ місце.
Також 1-2 березня збірна НМУ імені О.О Богомольця з волейболу взяла участь  в турнірі «KYІV SPARTAK OPEN», який проходив в рамках спартакіади «Здоровий киянин». За результатами запеклої боротьби наша команда посіла призове ІІІ місце.
Щиро вітаємо переможців та учасників спортивних змагань!