НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

07.02.2012
      У черговий раз НМУ імені О.О.Богомольця став господарем спортивного заходу.
       7 лютого 2012 року спортивна арена нашого Університету прийняла чемпіонат Київської профспілки працівників охорони здоров’я з настільного тенісу. Захід відбувся у кращих традицій олімпійського руху, привернувши багато уваги, як спортсменів, так і глядачів. Біля 100 заявок зареєстрованих на участь у змаганнях  дозволили сформувати декілька підгруп та провести турнір на високому рівні.
        До фінальної частини турніру за всіма законами спорту потрапляють кращі та найсильніші. До таких можна віднести наших тенісистів у чоловічому та жіночому розрядах. Цього дня наші чудові дівчата були кращими за всіма компонентами, про що свідчить фінальна гра. Доля першого місця вирішувалася в очному двобої між Юлею Андрейчук (медико-психологічний факультет) та Іриною Олексійовець (медичний факультет №2).
      Досвід та майстерність були вирішальними у двобої, який виграла Ірина Олексійовець та зайняла почесне перше місце, відповідно Юлія Андрейчук посіла друге місце. Дівчата є добрими подругами у житті, тому щиро привітали друг друга з перемогою.
       Переможну ходу дівчат у чоловічому розряді підтримав інтерн Дмитро Резніченко, який здобув перше місце в особистому заліку, здолавши у фіналі свого опонента у трьох партіях. 
      Гарний виступ наших спортсменів свідчить про різнобічний розвиток студентів в стінах рідного навчального закладу не тільки як майбутніх лікарів ,  але й як талановитих спортсменів – особистостей здатних досягнути заданої мети.