НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

03.02.2012
Закінчилася серія зустрічей претендентів на посади старших лаборантів з керівництвом Університету, на яких у присутності деканів, керівників підрозділів та завідувачів кафедр було детально обговорено резюме кожного. 3 лютого 2012 р. відбулася остання із цілої низки таких зустрічей. Усі 37 випускників цього року (а це найбільша кількість за всі роки!) були рекомендовані до працевлаштування в Університеті.
В НМУ працює вже восьмий рік поспіль програма підготовки науково-педагогічних працівників для забезпечення якісного навчального процесу в Університеті у майбутньому. Кількість старших лаборантів, які проходять за цією програмою, вже досягла 200. З них семеро навчаються за кордоном, 67 пройшли магістратуру, 17 клінічну ординатуру, 16 аспірантуру (з них троє за кордоном), 39 перейшли на посади асистентів, двоє – на посади доцентів, 26 стало кандидатами наук, і декілька вже працюють над написанням докторських дисертацій.
 Ці статистичні дані, враховуючи поставлені керівництвом вимоги до претендентів, їх високу мотивацію та серйозний рівень фахової підготовки, засвідчують той факт, що унікальна модель підготовки кадрів з ініціативи Ректора Віталія Москаленка успішно діє.