НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

30.11.2011

Центр громадянського представництва «Життя», який діє як ресурсний центр Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» має честь запросити студентів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця для участі у організованих акціях та конференціях, спрямованих на інформування громадськості про негативний вплив тютюнопаління та проблеми його поширеності у сучасному суспільстві.
Підтримка відомими організаціями, навчальними закладами та відомими людьми звільнення України від куріння вже стала традицією. Більше 100 відомих людей -підписантів Маніфесту проти куріння вже чотири роки долучаються до антитютюнових ініціатив, результатом яких, за даними ВООЗ, стала позитивна тенденція зі зменшення поширеності куріння. Запрошуємо і Національний медичний університет імені О.О. Богомольця долучитися до співпраці, оскільки він готує потужну медичну молоду еліту України, від якої в більшій мірі залежить формування здорового суспільства в майбутньому та яким небайдужа дана суспільна проблема.
Крім того, запрошуємо співробітників та студентський колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця підписати "Маніфест проти куріння", заповнивши реєстраційну форму на сайті http://www.manifest.kiev.ua/, долучившись до потужного антитютюнового руху, членами якого є відомі громадські та політичні діячі, ректори ВНЗ, артисти серед яких: Ольга Богомолець, Володимир Гришко, Яна Клочкова, Лілія Підкопаєва, Михайло Поплавський , Ніна Матвієнко, Остап Ступка та багато інших.
Ми вдячні за підтримку, адже подібні акції привертають увагу суспільства, а це, всвою чергу, допомагає ініціювати закони, які допомагають звільнити Україну від куріння тарятувати населення від шкідливого впливу тютюнокуріння.