НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

17.05.2011
СТУДЕНТИ-НАУКОВЦІ НМУ – МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ!
 Університет здобув I місце на Х Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених у Болгарії
З 12 по 15 травня 2011 року в м. Софія (Болгарія) пройшов X ювілейний міжнародний медичний конгрес, який об’єднав студентів-науковців з понад 50-ти країн світу, зокрема Бельгії, Польщі, Литви, Македонії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Росії, Білорусії та ін.
У рамках конференції молоді науковці представляли свої розробки та досягнення на секціях терапії, хірургії, соціальної медицини та медичної освіти, де обговорювались актуальні питання сучасної медицини. Учасники мали змогу відвідати практичні тренінги, так звані ворк-шопи (“work-shop”) на актуальні теми: “Перша допомога при автотранспортних аваріях”, “Кардіохірургічна техніка”,“Лікарі без кордонів”,“Хірургічні операції на лабораторних тваринах”, після проходження яких вони отримали сертифікати. Також у ході чотирьохденного конгресу молоді науковці познайомилися з культурною спадщиною Болгарії та відвідати визначні пам’ятки міста.
Справжнім резонансом на хірургічній секції став виступ студентки медичного факультету №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Христини Джуми. Її робота на тему: “Лікування ізольованих травматичних ушкоджень селезінки у дітей” була високо оцінена журі та нагороджена дипломом першого ступеня, викликавши шалену зацікавленість та увагу зі сторони членів президії та усіх присутніх. Важливо відмітити той факт, що робота, виконана під керівництвом професора Данила Юліановича Кривчені та доцента Василя Петровича Притули,  вже не перший раз посідає призове місце. Не лишає сумніву той факт, що наукові здобутки кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, визнаються як на теренах нашої держави, так і в усьому світі.
Приємно бачити, що молодіжна наука в Університеті постійно розвивається, примножується та знаходиться на високому рівні, що є результатом плідної співпраці відділу науки університету, завідувачів кафедр, керівників студентських наукових гуртків та Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя.