НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

16.03.2011
Вечір поволі збирає у свої долоні швидкоплинні хвилини березневого дня. Багряні промені ніжно-весняного сонця несміливо зазирають крізь високі вікна до просторої зали. Молодий артист щиро привітав присутніх вступним словом і концерт розпочався.
Ні, це не короткий епізод із художньої книги чи ліричного фільму – це в такій атмосфері спливав день 16 березня у НМУ імені О.О. Богомольця.
До нас завітала цікава група «Antaramusic» на чолі з неординарним музикантом Святославом Ситником, який і першим мав вступне слово. Святослав розповів про себе (до речі він закінчив Львівський національний університет за спеціальністю біолог), а після цього разом зі своєю дружиною виконав декілька вкрай позитивних пісень, що розповідають про стосунки між молодими людьми. Немов шалена злива полились оплески в бік талановитих артистів.
Організаторами цього приємного дійства виступили пані Оксана та її чоловік Сергій, котрі вже декілька років займаються благодійною діяльністю: стимулом для їхньої роботи є прагнення допомогти людям і просто створити приємний настрій: фінансова допомога дитячим будинкам, пропагування вегетаріанства та організовування подібних музичних концертів є їх повсякденною неофіційно діяльністю.
Пані Оксана, у формі діалогу зі Святославом, відповідала на актуальні питання, що стосуються молоді. Звичайно і студенти (із кожного факультету були присутні по 2 групи) взяли активну участь в обговоренні поставлених проблем. На хвилі мажорних акордів останнього музичного номеру зустріч музикантів та майбутніх ескулапів підійшла до завершення.
Періодично, група «Antaramusic» організовує зустрічі із цікавими молодими людьми. Контакти – 098 408 62 64