НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

16.02.2011
До дня Святого Валентина…
 
Любов, – можливо, це є інститут?
У нім навчається не кожен, хто бажає.
Де Радість і Печаль в нім викладає –
Заняття із студентами ведуть!
         В усі століття і роки людство оспівувало в піснях, описувало в віршах та поемах почуття, незрівнянне ні з чим. Дійсно, безліч слів можна про нього сказати! Кохання шалене, неповторне, безтямне, нестримне, прекрасне, щире, безмежне…
         Вечір 15 лютого студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця присвятили звеличуванню променистого кохання.
         Переповнена зала в хвилюванні очікувала початку концерту. З виходом ведучих, студента 3 курсу мед. ф-тету №2 Д. Кекуха та студентки іноземного ф-тету 4 курсу Л. Гаджиєвої. Під супровід тихої спокійної музики свято розпочалося.
         Виступи були різнопланові. Диву даєшся – скільки ж талантів серед студентів нашого Університету. Щирі та багаті на емоції студенти переспівували найкращі твори українських груп «Океан Ельзи», «Плач Єремії», «Скай» під супровід скрипки та гітари. Юна гімнастка Леся Опанащук продемонструвала своє дивовижне вміння вправлятися зі стрічкою. Вечір ще більше пожвавішав з виходом на сцену танцюристів. У глядачів відчувалося захоплення та захват. Усі, по-доброму заздрячи непідкупним талантам, сердечно та жваво аплодували. Сміхом відповідали на жарти та кумедні конкурси. 
         Дивовижно, що сестрички-близнючки Юлія та Світлана Єременко, студентки 5 курсу мед. ф-тету №4 змогли самостійно організувати таке неповторне свято. Приємно, що ведуча, студентка іноземного факультету, зуміла опанувати українську мову. Радісно, що в університеті стільки небайдужих, багатих на ідеї та відданих мистецтву студентів.
         Так, тема кохання оспівується щороку і щораз по-іншому. Бодай раз на рік, але кожен з нас визнає, що немає почуття приємнішого і добрішого. Ось так і в стінах Національного медичного університету імені Богомольця пролунала усім відома істина. На завершення, ведучі побажали кожному знайти свою половинку і ніколи з нею не розлучатися.
Кохання, кохання бентежне й щасливе!
Всі ночі й світання проводить грайливо.
У когось взаємне, а в когось не дуже,
Якщо це про тебе – не засмучуйся дуже!
Настане та мить, коли всі покохають
І в парі серця до небес проспівають!
 
Студентка 1 курсу 4 мед. ф-тету
К. СМАЛЮК