НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

11.04.2010
10 квітня 2010 р. активісти Профкому студентів та Студентського парламенту Є. Головащенко, М. Денисюк, В. Євчук, Г. Карпенко, В. Кириченко, С. Соколенко, О. Харченко разом із головою профкому співробітників НМУ імені О.О. Богомольця М.М. Лук’янець та членами Профкому співробітників НМУ імені О.О. Богомольця: доц. Ю.В. Клітінським, зав. відділенням Стоматологічного центру І.В. Чайкіною відвідали могили видатних лікарів на Байковому та Лук’янівському кладовищах.
Відомо, що серед корифеїв вітчизняної медицини на них поховані: В.А. Караваєв, М.Д. Стражеско, О.Д. Лур’є, В.П. Образцов, Г.Ф. Письменний, О.Г. Черняхівський, О.М. Марзєєв, Є.І. Кефелі та інші шановані діячі.
Цього суботнього сонячного дня віддати шану прийшли медики різних поколінь, і це дуже показово, адже завдяки саме таким заходам ми усвідомлюємо приналежність до єдиної медичної спільноти та виховуємо у собі повагу до неоціненної праці наших колег.
Надання допомоги стало внеском молодого покоління у збереження історико-культурної спадщини заповідника, зокрема, і держави в цілому.