НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

20.03.2010
Звітно-виборча конференція 2010
 
19 березня 2010 р. в конференц-залі стоматологічного корпусу відбулась грандіозна подія – звітно-виборча конференція профкому студентів НМУ. Серед запрошених почесних гостей були проректор з науково-педагогічної роботи та довузівської підготовки професор Я.В.Цехмістер, голова профкому співробітників М.М. Лук’янець, начальник відділу з соціально-економічних питань профспілки працівників охорони здоров'я м. Києва В.П. Коваль, голова молодіжної ради при ЦК профспілок працівників охорони здоров'я м. Києва С.А. Кубанський.
На порядок денний конференції були винесені наступні питання: звіт про роботу профспілкового комітету студентів НМУ імені О.О. Богомольця за період з грудня 2004 по січень 2010 р.(доповідач – голова профкому студентів В.О. Зозуля), звіт про роботу ревізійної комісії первинної профспілкової організації за період з грудня 2004 по січень 2010 р. (доповідач – заступник голови ревізійної комісії А.І. Шуліка) та вибори профспілкових органів (профспілкового комітету студентів НМУ імені О.О. Богомольця, ревізійної комісії профспілкової організації студентів НМУ імені О.О. Богомольця).
В своїй звітній доповіді В.О. Зозуля зазначив, що за звітний період в житті нашого суспільства відбулись значні зміни, які, звичайно, вплинули на місце громадських організацій в житті Університету, а також звернув увагу на те, що в сучасних умовах одним з ефективних методів захисту соціально-економічних інтересів студентів є розвиток партнерства профспілкової організації з адміністрацією закладу.
Проректор з науково-педагогічної роботи та довузівської підготовки, професор Я.В. Цехмістер у своїй промові відзначив високий рівень виконаної роботи за звітний період, наголосив на необхідності постійного вдосконалення її результатів, а також запропонував створити спільні проекти (серед них боротьба з тютюнопалінням серед студентів НМУ), подякував за міцну плідну співпрацю та побажав успіхів у новому звітному періоді.
Загалом хочеться відзначити, що на сьогоднішній день профспілкова організація студентів об’єднує 87% відсотків студентів НМУ. Основними завданнями профспілкової організації студентів є: соціальна допомога студентам; захист малозабезпечених – сиріт, напівсиріт, матерів; юридичний захист членів профспілки; надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та при нещасних випадках; надання путівок в санаторій-профілакторій НМУ імені О.О. Богомольця, до спортивно-оздоровчої бази “Медик” в с.П’ятихатки, а також путівками на курорти України; клопотання перед адміністрацією про надання премій, матеріальної допомоги; організація культурно-масових заходів – концертів, зустрічей команд КВК, поїздок по історичним місцям України; забезпечення студентів міжнародними студентськими квитками – ISIC; надання безкоштовних квитків на заходи, що проводяться в місті; забезпечення пільговими проїзними квитками на метро.
За постановою конференції роботу профспілкової організації за звітний період визнано задовільною, затверджено звіт ревізійної комісії, а також вирішено, що профспілковій організації необхідно зосередити увагу на покращенні стилю, форм і методів роботи, забезпечення належного виконання статутних вимог і завдань. Шляхом відкритого голосування мандатами делегатами було обрано новий склад профспілкового комітету, а також затверджено новий склад ревізійної комісії. Після перерви, відбулося перше засідання новообраного профспілкового комітету, на якому шляхом відкритого голосування було обрано нового голову профкому студентів. Ним став студент 3 курсу медичного факультету №3  Шульжик Ігор Іванович.
В цілому цю подію можна вважати початком нового періоду в розвитку первинної профспілкової організації студентів НМУ. Це новий поштовх для реалізації нових ідей, і ми впевненні, що студенти нашого Університету завжди матимуть сильну і міцну підтримку профкому студентів.