НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

06.12.2009
Змагаються баскетболісти
5 грудня цього року були проведені змагання зі стрітболу серед юнаків за програмою чемпіонатів НМУ імені О.О. Богомольця з видів спорту.
В суботу 5 грудня зібралися 10 команд, основу яких складали студенти нашого університету, а також запрошені студенти м. Києва. В складі команд було чимало іноземних студентів НМУ.
З 11-ї години ранку і до 16-ї точилася запекла боротьба за медалі. У складі кожної команди можна було грати студентам різних факультетів НМУ. Отже, в результаті підбору гравців виявились три команди, які були рівні за силою спортивної майстерності.
Зазвичай, на чолі цих команд були гравці збірної НМУ з баскетболу. Так представниками медичних факультетів №1 та №2 була створена об’єднана команда – Куприйчик Віктор та Передрій Анатолій (студенти 3-го курсу), а також два студенти-іноземця – Рейзін Євген (США) та студент із Лівану Ріда Фархат (2-й медичний, 5 курс). За стоматологів грали лікар-інтерн Нагорний Євген, студенти 3-го курсу Казьо Ігор та фармацевт Приходько Денис. Третьою командою, яка виборола призові місця, була збірна команда факультетів НМУ, яку очолював лікар-інтерн Рибінський Юрій.
На фінішній прямій всі три команди розділяли 1-3 очки в загальному заліку.
По закінченні змагань місця розподілися наступним чином: перемогла команда стоматологів та фармацевтів, другою була команда медичних факультетів №1 та №2, третьою – команда Рибінського Юрія.