НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

08.03.2009
Найніжніше і найтепліше свято приходить до нас у ці прозорі березневі дні. Міжнародний жіночий день 8 березня – це свято весни, любові та краси. Цього дня найщиріші поздоровлення, найкращі квіти землі принесуть сини своїм матерям, чоловіки – коханим дружинам, юнаки – вірним подругам.
Багато теплих слів буде адресовано жінкам, які пов'язали свою долю з охороною здоров'я, а їх переважна більшість саме у цій благородній сфері діяльності.
Пишається і наш колектив своїми берегинями, чарівними жінками-викладачами та студентками. Земний уклін усім, хто з успіхом поєднує своє головне покликання на землі з творчою роботою, з нелегким навчанням.
Віки і тисячоліття світової історії осяяні жіночою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. Завдяки вашій життєвій силі, насназі та терпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Мати, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас все життя. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.
У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного здоров’я, вічного щастя, шаленого кохання та добробуту. І нехай виконуються всі мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримось. У повсякденних клопотах ми інколи забуваємо сказати вам тепле слово, виявити свою любов і повагу. Тож зробимо все, аби відчули ви ці наші почуття у прекрасні березневі дні.
Від усієї душі бажаю Вам здійснення життєвих планів, надій і мрій! Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт! Нехай цей весняний день завжди дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.
 
Ректор Національного медичного університету
імені О.О.Богомольця, член-кореспондент АМН України,
 профессор   В.Ф. Москаленко