НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

30.04.2009
На ім’я ректора нашого університету, члена-кореспондента АМН України, професора В. Ф. Москаленка надійшли листи наступного змісту:
Как сообщает chempion.com.ua, стритбол (уличный баскетбол) официально признан в Украине видом спорта.
Согласно процедуры новый вид появился в перечне видов спорта на основании решения коллегии Министерства Украины по делам семьи, молодежи и спорта, а также регистрации в Министерстве юстиции Украины.
«Свідченням популярності вуличного баскетболу в Україні є значні успіхи наших спортсменів на міжнародній арені. Зокрема, чоловіча збірна команда є багаторазовим учасником чемпіонату світу та Кубку Європейських чемпіонів, Міжнародного турніру з вуличного баскетболу 3х3 “Moscow Open”. А жіноча збірна команда зі стрітболу стала срібним призером чемпіонату світу.»
Этот день безусловно войдет в историю. Начинается новый этап развития международных успехов, украинский стритбол сделает качественный шаг вперед и у себя на родине.
Станислав Светлицкий
 
 
Вельмишановний Віталію Федорорвичу!
 
Висловлюємо щиру подяку Вам та Студентському парламенту Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в особі Олександри Лисенко, Марії Говорухи, Олексія Крамарьова, Гордислави Карпенко, Олександра Грицюка та Юлії Паскевич за проведення навчально-виховного заходу у рамках Всеукраїнської студентської навчально-просвітницької акції, присвяченої Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом серед учнів 8-х класів Гімназії №117 імені Лесі Українки.
Під час заходу наші учні мали змогу дізнатися багато необхідної інформації про такі страшні хвороби як сухоти та туберкульоз кісток, нирок, інших органів. Матеріал був поданий майстерно, але в той самий час –доступно, що дуже зацікавило дітей. Крім того наші гості неодноразово наголошували на факторах ризику захворювання на туберкульоз. Таких як паління, алкоголізм, наркоманія, низька маса тіла тощо. Важливо, що саме з уст молодих людей діти почули поради про те, як вберегти своє здоров’я, а саме рекомендації щодо занять спортом, раціонального харчування, прогулянок на свіжому повітрі. Надзвичайно приємно, що молоді люди, які навчаються у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця є освіченими, високо інтелігентними, а також, що дуже важливо, соціально активними громадянами. Ми щиро вдячні Вам, Вельмишановний Віталію Федоровичу, за виховання, навчання та підтримку цих талановитих студентів!
Бажаємо Вам подальших успіхів та усіляких гараздів.
Сподіваємося на нові зустрічі та плідну співпрацю!
 
З повагою, директор гімназії № 117
 імені Лесі Українки В.А. Нідзієва
 
 
ПОДЯКА
Вельмишановний Віталію Федорорвичу!
 
Висловлюємо щиру подяку Вам та Студентському парламенту Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, в особі Лисенко Олександри, Говорухи Марії, Капельника Леоніда, Ковтун Оксани, Гринька Івана та Слинька Руслана, за проведення 13 березня 2009 року навчально-виховного заходу, присвяченого Всесвітньому дню бортьби з туберкульозом, серед учнів 8-х класів спеціалізованої школи № 89 міста Києва.
Хочемо відмітити, що зустріч була пілготовлена та проведена на високому рівні, учні з задоволенням спілкувалися з ведучими, отримавши відповіді на всі питання, що цікавили їх, з даної теми. Більшість дітей усвідомили небезпеку, що становить тютюнова залежність, як фактор підвищення ризику захворюваності на туберкульоз, що є особливо актуальним для сучасної молоді.
Дозвольте ще раз щиро подякувати Вам та всьому колективу НМУ імені О.О. Богомольця за виховання таких професійних, освічених, ввічливих та добрих молодих людей. Дивлячись на них, деякі з учнів виявили бажання у подальшому вступати до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з метою опанування благородної професії лікаря.
Бажаємо Вам подальших успіхів та усіляких гараздів. Сподіваємося на нові зустрічі та плідну співпрацю.
З повагою, Директор спецалізованої
 школи №89 О.Г. Саратова
 
 
Шановний Віталію Федорорвичу!
 
Дозвольте висловити Вам, відомому вченому, щиру вдячність за сприяння, підтримку та допомогу у розвитку Київського славістичного університету.
Маємо честь інформувати Вас про матеріали Міжнародної наукової конференції та олімпіади, присвячених 15-річчю університету.
Маємо надію на подальшу плідну співпрацю.
 
З повагою,
Ю.М. Алексєєв
 
 
 
 
Високоповажний Віталіє Федоровичу!
Від імені учнів та педагогічного колективу спеціалізованої школи № 149 дозвольте висловити Вам, Шановний Пане ректоре, слова щирої подяки за всебічну підтримку Студентського парламентуНМУ імені О.О. Богомольця у проведенні навчально-просвітницької акції, пресвяченої Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.
Хочемо наголосити, що вже в друге наші учні мають можливість прослухати змістовні та цікаві лекції, пілготовлені студентами НМУ. В минулому році темами обговорення стали захист навколишнього середовища від зміни клімату. Крім того, під час зустрічі зі студентами діти мали змогу переглянути фільм «СНІД – чума ХХІ століття».
Цього разу проблематика заходу була не менш актуальною: туберкульоз – проблема, що стосується кожного, та нажаль не кожен знає та усвідомлює всю серйозність ситуації щодо захворюваності на цю інфекційну хворобу. У матеріалах, продемонстрованих доповідачами, було продано докладну інформацію про природу хвороби, шляхи поширення, а також методи діагностики, лікування та профілактики туберкульозу. Особливу увагу було приділено саме профілактиці цієї хвороби, наголошено на основні фактори ризику, які сприяють зараженню, зокрема на тютюнопаління.
Другою частиною зустрічі стало анкетування щодо поширеності тютюнопаління серед учнів. Неможливо не відмітити, що анкети були складені з урахуванням прав дитини та громадянина і направлені на те, щоб кожен, хто брав участь у анкетуванні, замислився над шкодою, що може принести паління, особливо молодим людям.
Досить оригінальною та цікавою для дітей була друга частина заходу: міні тренінг, де учням було запропоновано намалювати те, як саме вони уявляють хворобу туберкульоз.
Під час візиту Ваших студентів – Олександри Лисенко, Марії Говорухи, Олексія Крамарьова та Юлії Паскевич – учні та вчителі мали можливість переконатися, що Національний медичний університет – це ВНЗ, де навчаються дійсно одні з кращих представників молодої інтелігенції України. Ми безмежно вдячні Вам та всьому колективу НМУ імені О.О. Богомольця за їх виховання та навчання!
Бажаємо Вам усього найкращого.
Чекаємо на нові зустрічі та сподіваємося на плідну співпрацю!
 
З повагою,
директор школи
О. Заплотінська
Подяка
Вельмишановний Віталію Федоровичу!
Колектив Приватної середньої загальноосвітньої школи «Співтворчість» щиро вдячні Вам та членам Студентського парламенту НМУ імені О.О. Богомольця – Олександрі Лисенко, Марії Говорусі, Олексію Крамарьову, Олені Вітюк та Олексію Голубенку за проведення просвітницького заходу, присвяченого Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом у рамках Всеукраїнської студентської акції.
Під часзаходу наші учні дізналися багато нового про таку хворобу, як туберкульоз, а також його різновиди. Інформація була подана дуже доступно і зрозуміло для дітей. Неодноразово наголошувалося на факторах ризику туберкульозу, таких як тютюнопаління, знижена маса тіла, алкоголізм та наркоманія. Була продемонстрована змістовна презентація про туберкульоз, а також наголошено на здоровому способі життя.
Дякуємо Вам за виховання та підтримку цих талановитих студентів!
Бажаємо Вам та всьому Університету подальших успіхів та нових здобутків!
З повагою,
Директор І.В. Барматова