НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

10.04.2009
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ  ДВЕРЕЙ
 
10 квітня 2009 р. в аудиторії №1 морфологічного корпусу Університету відбувся “День відкритих дверей” НМУ імені О.О. Богомольця. Бажаючих познайомитись з умовами вступу і навчання виявилося надзвичайно багато.
 У заході взяли участь Голова Приймальної комісії, Ректор НМУ імені О.О. Богомольця, член-кореспондент АМН України, професор В.Ф. Москаленко, проректори, декани, члени Приймальної комісії та викладачі Університету.
З доповіддю про славну історію Університету, сьогодення столичної вищої медичної школи та плани на майбутнє виступив Голова Приймальної комісії, ректор НМУ імені О.О. Богомольця, член-кореспондент АМН України, Заслужений діяч науки і техніки України, професор В.Ф. Москаленко.
 Про основні положення “Правил прийому до НМУ імені О.О. Богомольця у 2009 році” розповів відповідальний секретар Приймальної комісії Університету, професор О.М. Науменко.
Загалом на зустрічі були присутні понад 300 абітурієнтів та їх батьки.
На чисельні запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків були надані розгорнуті відповіді з рекомендаціями та порадами щодо вступу до Університету в поточному році.
Серед юнаків та дівчат було розповсюджено анкету, відповіді на яку можуть дати уявлення про майбутнє поповнення університету.