НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

27.02.2009
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ – 2009
 
2527 лютого в Київському  Палаці дітей та юнацтва проходила XII міжнародна виставка навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні – 2009”. Присутніх та учасників виставки вітав заступник міністра освіти та науки України М. Стріха.
На виставці традиційно було презентовано кращі надбання вітчизняної освіти та науки, найавторитетніші навчальні заклади, наукові установи, що досягли європейських стандартів у освітянській діяльності.
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця знову підтвердив почесне звання „Лідер сучасної освіти”. Вже п’ятий рік поспіль отримує золоті медалі міжнародної виставки „Сучасна освіта в Україні” у номінаціях:
– 2005 – „Модернізація вищої освіти згідно положень Болонської конвенції”;
       2006 – „Упровадження нових форм організації навчально-виховного процесу”;
       2007 – „Інтеграція науки і освіти у вищому навчальному закладі”;
       2008 – „Інноватика у вищій освіті”.
       2009 – „Інтеграція науки і освіти – необхідна умова підвищення якості підготовки фахівців у вищих навчальних закладах”
Сьогодні модернізація національної системи освіти відбувається у контексті європейської інтеграції з орієнтацією на основоположні цінності світової цивілізації зі збереженням кращих надбань української освіти та науки. З кожним роком зростає популярність освітянських форумів. Вони збирають, об’єднують та демонструють досягнення в галузі освіти. Провідні навчальні заклади презентують свій внесок у модернізацію національної системи освіти, інноваційні технології навчання.
Користь проведення подібних заходів незаперечна, оскільки насамперед, це можливість продемонструвати сучасні досягнення в галузі, порівняти свої здобутки, реально побачити, на якому рівні працює навчальний заклад та який його рейтинг у системі освіти.