НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

02.11.2008

Футбольні баталії студентів з викладачами

01.11.2008 року нарешті відбулась довгоочікувана зустріч з фут залу між командами професорсько-викладацього складу та студентами НМУ імені О.О. Богомольця. Гра проходила у спорткомплексі Національного Педагогічного Університету імені М.П. Драгоманова. Серед учасників команди викладачів були наступні футболісти: капітан команди доцент Канюра Олександр Андрійович, професор Науменко Олександр Миколайович, доцент кафедри радіаційної гігієни Пельо Ігор Михайлович та інші. До складу другої команди входили студенти-футболісти з різних факультетів.
Сама гра проходила дуже цікаво. Враховуючи активність молоді, для збалансування сил, команда студентів була в меншій кількості.
З самого початку гри викладачі показали, що вони дійсно є майстрами футболу. Недаремно студенти протягом всієї зустрічі постійно мали відіграватись у рахунку. В решті решт за 6 хвилин до закінчення зустрічі студенти програвали лише 1 м’яч. І здавалося б, що товариська зустріч закінчиться нічийним рахунком. Але відбувається несподіванка: глядачі стали свідками того, як за 5 хвилин команда студентів пропускає ще 2 м’ячі. Таким чином, гра закінчилась з рахунком 7:4 на користь досвідченої команди викладачів НМУ.
По закінченню захоплюючої гри, команди обмінялись дружніми рукостисканнями, зробили яскраві фотознімки, і були нагородженні проректором з навчально-виховної роботи та довузівської підготовки, професором Цехмістером Я.В. футбольними м’ячами для вдосконалення своєї спортивної майстерності.