НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Вступна кампанія 2020

 

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ

 

9 червня 2020 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця розпочали роботу освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», в яких абітурієнти з тимчасово окупованих територій можуть вступати до Університету без ЗНО.

Освітні центри забезпечують консультування та допомогу в оформленні освітньої декларації, організовують проведення вступного випробування до НМУ імені О.О. Богомольця.

Вступники, які бажають вступати на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити необхідні документи в освітніх центрах не пізніше 20 серпня (для вступників з Криму) та не пізніше 22 серпня (для вступників з Донбасу). Для вступу на контрактні місця термін подання документів – до 23 жовтня 2020 року.

Освітній центр працює відповідно до термінів, визначених Умовами прийому на навчання у поточному році з 9 червня до 23 жовтня 2020 року.

За детальною інформацією звертайтеся за адресою: Київ, проспект Перемоги, 34.

Телефон Приймальної комісії: 044 (454-49-83).

 

Електронна пошта: pknmu2019@gmail.com.

 

Бажаємо успіхів при вступі до НМУ імені О.О. Богомольця у 2020 році!

 

 

 

 

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ» на основі ОКР (диплому) бакалавра за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» та інших спеціальностей.

 

Вступ у 2020 році буде відбуватися за результатами фахового вступного випробування та Єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Реєстрація розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.

Вступник у терміни, відведені для реєстрації, має надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом, каналом зв’язку скановані копії (фотокопії):

 

  • заповненої заяви-анкети  (далі – Анкета);
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • 3 фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3-7 розділу III Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за №  875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019року за № 1146/34117);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО) (додаток 3 до Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічній: процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 квітня 2019 року № 441, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 квітня 2019 року за № 446/33417 (далі – Порядок). У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

 

ЗАЯВА-АНКЕТА – ТУТ

 

 

 

 

 

УВАГА! ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ 2020 РОКУ!

У зв’язку з оголошенням карантину з 12 березня 2020 року по невизначений час День відкритих дверей, запланований на 27 березня та 24 квітня 2020 року, скасовано. Про наступну дату проведення заходу вас буде поінформовано на офіційному сайті Університету та у рубриці «Вступна кампанія 2020».

З повагою,

Приймальна комісія НМУ імені О.О.Богомольця

 

УВАГА! ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ 2020 РОКУ!

ЗНО-2020: ЗМІНЕНО ДАТИ ДОДАТКОВОГО ПЕРІОДУ РЕЄСТРАЦІЇ

Звертаємо вашу увагу, що з 25 травня до 9 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для окремих категорій осіб. Ці зміни до п. 21 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року внесено на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2020 № 480.

Докладно дивіться за посиланням:

https://testportal.gov.ua/zno-2020-zmineno-daty-dodatkovogo-periodu-reyestratsiyi/

 

Приймальна комісія НМУ імені О.О.Богомольця

 

УВАГА! ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ 2020 РОКУ!

Згідно Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 11 жовтня 2019 року за № 1285 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 2 грудня 2019 року за № 1192/34163, затверджені на Вченій Раді Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (протокол № 6 від 26 грудня 2019 року) та рішенням Приймальної комісії (протокол № 64 від 23 грудня 2019 року) Приймальна комісія НМУ імені О.О. Богомольця повідомляє:

  1. Прийом документів для осіб з особливими умовами вступу (пільгові категорії, які мають право приймати участь у конкурсі на обрану спеціальність за результатами вступних іспитів) ПОЧИНАЄТЬСЯ 24 ЛИПНЯ 2020 РОКУ. Вступні іспити для осіб, що відносяться до пільгових категорій вступників (ті, які мають право вступати за результатами іспитів) проводяться В ПЕРІОД З 01 СЕРПНЯ ПО 12 СЕРПНЯ.
  2. Вступ на другий курс та заочну форму фармації (для ОКР «молодший спеціаліст») за результатами фахових вступних випробувань та РЕЗУЛЬТАТІВ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (2017, 2018, 2019 та 2020 років) – для абітурієнтів, які вступають на основі ОКР (диплому) молодшого спеціаліста (2 курс Медицина, 2 курс Педіатрія, 2 курс Стоматологія, молодші спеціалісти (медицина та фармація) на Фармація, промислова фармація (заочна форма навчання)).
  3. Для вступу за спеціальністю Фармація, промислова фармація (заочна форма навчання) на основі ОКР (диплому) бакалавр фармації, бакалавр (магістр, спеціаліст) з іншої спеціальності – передбачений вступ на основі результатів фахового вступного випробування та результату ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ.

Слідкуйте за інформацію у відповідних рубриках нашого офіційного сайту. За більш детальною інформацією ви можете звертатися за номером телефону – 044-454-49-83, електронною поштою Приймальної комісії НМУ – pknmu2019@gmail.com.