НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДРУГИЙ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИЙ ФОРУМ НАЙВИЩОГО РІВНЯ З ТРАДИЦІЙНОЇ КИТАЙСЬКОЇ МЕДИЦИНИ ТА ЗАХІД З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТКМ

08.10.2019

6-7 жовтня 2019 року в Києві у Великому конференц-залі Національної академії наук України пройшов Другий українсько-китайський форум найвищого рівня з традиційної китайської медицини (ТКМ) та захід з нагоди святкування Всесвітнього дня традиційної китайської медицини. Головна тема форуму – інтеграція ТКМ в медичну галузь України.

Цей захід організовано Всеукраїнською асоціацією східної медицини і Пекінським університетом традиційної китайської медицини згідно з «Меморандумом про взаєморозуміння і співпрацю у сфері традиційної китайської медицини», укладеним між Міністерством охорони здоров’я України та Державною адміністрацією Китайської Народної Республіки з питань традиційної китайської медицини 5 грудня 2013 року.

Основною його метою є популяризація і розвиток ТКМ в Україні, вибудовування механізмів співпраці та створення професійного майданчика для співпраці між медичними колами Китаю і України.

У роботі форуму активну участь взяли співробітники Національного медичного університету імені О.О. Богомольця: проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л.Скрипник, завідувач кафедри клінічної імунології та алергології з секцією медичної генетики, професор А.І. Курченко, завідувач кафедри ендокринології Ю.І. Комісаренко, доценти О.М. Головчанський, В.М. Рудіченко.

 

Відділ міжнародних зв’язків