НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК НА ЧАСІ

18.06.2020

Період карантину з дистанційним навчанням був не тільки у студентів.

За сприяння адміністрації Університету разом із відділом кадрів і завідувачем кафедри гігієни та екології №1, професором В.Г. Бардовим та за  підтримки завідувача кафедри громадського здоров‘я НМАПО імені П.Л.Шупика, професора І.М.Хоменко, науково-педагогічні співробітники кафедри гігієни та екології №1 майже у повному складі пройшли у дистанційному форматі цикл стажування із загальної гігієни.

Навчання охоплювало ознайомлення з новими даними у різноманітних розділах гігієни з написанням письмових відповідей на завдання. А форми контролю, які необхідно було пройти, включали в себе як практичні навички лікаря-гігієніста, так і тестові завдання з відповідями на екзаменаційні білети.

Успішне проходження циклу завершилось отриманням сертифікатів спеціаліста, що у відповідності до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446 “Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів” еквівалентно 50 балам, потрібним для проходження щорічної атестації.

Але фахівці профілактичного напрямку нашого Університету не збираються зупинятись тільки на цьому. Наше професійне удосконалення триває.

 

Прес-центр за матеріалами кафедри гігієни та екології №1