НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра ортопедичної стоматології

Навчально-методична робота

 

СИЛАБУСИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

 

План методичних засідань кафедри ортопедичної стоматології на весняний семестр 2018-2019 н.р.

 

Виконання педагогічного навантаження професорсько-викладацького складу по кафедрі ортопедичної стоматології  2018-2019 н.р.

 

Розклад занять на кафедрі ортопедичної стоматології на весняно-літній семестр 2018-2019 н.р.

 

 

Кафедра ортопедичної стоматології є однією з найбільших кафедр стоматологічного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, що розташована на базі Стоматологічного медичного центру імені О.О.Богомольця.

Відповідно до  Стратегії розвитку НМУ імені О.О. Богомольця на 2015-2020 роки ( Наказом Ректора № 585 від 02.10.2017 «Про затвердження Плану першочергових заходів з удосконалення роботи підрозділів НМУ імені О.О. Богомольця на 2017/2018 навчальний рік»), на кафедрі ортопедичної стоматології створено та постійно оновлюється банк відеопрезентацій практичних навичок для студентів, розроблено та створено набори дидактичних матеріалів для кожного заняття  та ПМК. До кожного набору ввійшли: ситуаційні клінічні задачі з результатами клініко-лабораторних методів досліджень, тестові завдання з банку « КРОК-2» та «STEP-2» з коментарями. Всі завдання мають розроблені еталони відповідей. З 12.01.2018 на кафедрі розпочато подання лекційного матеріалу у новітньому форматі. Студенти успішно проходять адаптацію до нових форм навчального процесу. Зауважили, що така форма навчання дійсно підвищує зацікавленість до дисципліни та мотивує до підвищення рівня знань.