НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра офтальмології

Новини кафедри

 

01.12.2021. Скрипник Рімма Леонідівна, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, д.м.н., професор кафедри була нагороджена Почесною грамотою Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, підготовку кваліфікованих кадрів сфери охорони здоров’я та з нагоди 180-річчня від дня заснування Університету.

 

 

 

09.11.2021. Жабоєдов Дмитро Геннадійович, д.м.н., завідувач та професор кафедри офтальмології був нагороджений Подякою Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю.

 

 

 

09.11.2021. Рижова Ірина Петрівна, к.м.н., доцент кафедри офтальмології була нагороджена Подякою Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю.

 

 

 

23.09.2021. Вітовська Оксана Петрівна, д.м.н., професор кафедри була нагороджена Почесною грамотою міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток медичної освіти та науки, підготовку висококваліфікованих кадрів для галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди 180-річчя від дня заснування Національного медичного університету імені О.О Богомольця.

 

 

 

01.03.2021. Гребень Наталія Костянтинівна, к.м.н., доцент кафедри отримала подяку Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю, а також подяку Національної академії педагогічних наук України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди 180-річчя від дня заснування Національного медичного університету імені О.О Богомольця.

 

 

 

15.02.2021. Жабоєдов Дмитро Геннадійович, завідувач кафедри офтальмології, доктор медичних наук, професор отримав почесну нагороду – Мальтійський Хрест Честі  – за служіння ідеалам справедливості та милосердя.

 

 

Нагорода до 180-річчя з нагоди 180-річчя від дня заснування Національного медичного університету імені О.О Богомольця. Медичний факультет Київського імператорського університету Святого Володимира існував з 1841 до 1920 року, допоки не був відділений у окремий Київський медичний інститут.

 

 

 

15.10.2020. Співробітники кафедри офтальмології взяли активну участь у віртуальній офтальмологічній білорусько-українській конференції «Актуальні питання діагностики та лікування очної патології».

 

 

 

16.09.2020. Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор кафедри офтальмології Скрипник Рімма Леонідівна отримала почесний Сертифікат подяки від ЮНЕСКО за великий внесок в підтримку наукового розвитку університету.

 

 

 

07.09.2020. Активна участь співробітників кафедри на міжнародній конференції «Сучасні досягнення науки в медичній практиці», в межах 29 Міжнародної медичної виставки Public Health 2020.

 

 

 

24.06.2020. Кінцевий екзамен з офтальмології у інтернів другого року навчання проводиться у дистанційній формі. На фото – голова комісії – завідучий кафедрою, д.м.н, професор Жабоєдов Дмитро Геннадійович.

 

 

22.04.2020. Дистанційний прийом підсумкового модульного контролю з офтальмології екзаменаційною комісією на чолі з завідуючим кафедрою, д.м.н, професором Жабоєдовим Дмитром Геннадійовичем.