Кафедра офтальмології

Новини кафедри

01.10.2023

29-30 вересня 2023 року відбулася VIII науково-практична конференція з міжнародною участю «ГЛАУКОМА + 2023. Актуальні питання офтальмології. Цивільна та військова травма органу зору. Сучасні підходи до відновлення зору».

Співробітники кафедри взяли активну участь у конференції. Так, Жабоєдов Дмитро Геннадійович, д.м.н., завідувач та професор кафедри офтальмології був співголовою президії сесії «Хірургічні підходи лікування глаукоми та катаракти» та поділився досвідом під час доповіді на тему «Хірургія катаракти у глаукомного пацієнта: з чого починати?» та обговорення доповідей інших спікерів.

 

 

 

15.09.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо вас на семінар «Актуальні питання сучасної офтальмології», який відбудеться 4 жовтня 2023 з 14:00 по 18:00 у залі № 3 за адресою Броварський проспект, 15. Вхід 1С зі сторони м. Лівобережна на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ). Кафедра офтальмології НМУ є співорганізатором семінару, на якому співробітники поділяться своїм досвідом на найновішими світовими досягненнями в галузі офтальмології.

Реєстрація здійснюється особисто в МВЦ або на сайті

https://publichealth.com.ua/program/ophthalmology

Промокод для безкоштовної онлайн реєстрації: PHSE23

 

 

01.09.2023

Доброго часу доби, дорогі студенти!

Цієї п’ятниці, 1 вересня, в стінах рідного НМУ ім. О.О. Богомольця відбулась масштабна подія – Фестиваль першокурсника MEDVOYAGE.

Студентський науковий гурток кафедри офтальмології представляли станцію ZORKO.

Студенти-першокурсники поринули в світ офтальмології та освоїли базові практичні навички в цій сфері. Перевіряли гостроту зору за допомогою апарату Ротта, проводили рефрактометрію – корегували гостроту зору використовуючи набір лінз, проводили офтальмоскопію – перевіряли наявність «рожевого рефлексу», а також досліджували поле зору за допомогою периметра.

Кожен з студентів спробували себе в ролі як пацієнта, так і лікаря, проводили обстеження і обговорювали цікаві випадки.

Пророблена велика робота, за що варто подякувати нашому науковому керівнику – Рижовій Ірині Петрівні, а також студентам-організаторам станції офтальмології ZORKO: Ковальовій Аліні, Кірєєвій Дарії та Стефінів Оксані.

Дякуємо кожному студенту, який доєднався до нашої станції і розділив з нами Ваше свято! Чекаємо Вас на наших засіданнях гуртка!

 

 

Шановні колеги!

Кафедра офтальмології НМУ імені О.О. Богомольця оголошує попередній набір слухачів на курси тематичного удосконалення «Сучасні лазерні технології в офтальмології» в 2023 році.

Навчальний та лікувальний процеси проводяться на клінічних базах кафедри офтальмології НМУ імені О.О. Богомольця.

Після закінчення циклу кожному слухачеві буде видано посвідчення встановленого зразка (БПР: 25 балів), оригінал якого можна забрати особисто на кафедрі або (за бажанням) отримати «Новою поштою».

У разі виникнення запитань та для попереднього запису на курси телефонуйте за номером: 098 579 2915 (координатор – асистент кафедри офтальмології Соломаха Катерина Миколаївна, solomakha95@ukr.net)

Бажаємо ВСІМ міцного здоров‘я та мирного неба!

 

 

14.03.2023. Ращенко Валентин Олегович, асистент кафедри офтальмології, отримав Почесну грамоту Вченої ради НМУ за багаторічну сумлінну і бездоганну працю, вагомий внесок у розвиток медичної освіти і науки, підготовку медичних кадрів, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди 70-річного ювілею від Дня народження.

 

 

15.09.2022. Шановні колеги!

Кафедра офтальмології НМУ імені О.О. Богомольця оголошує додатковий набір слухачів на курси тематичного удосконалення «Сучасні лазерні технології в офтальмології!!!

Термін навчання: 03.10.2022 – 07.10.2022 р. (5 днів)

Навчальний та лікувальний процеси проводяться на клінічних базах кафедри офтальмології НМУ імені О.О. Богомольця.

Після закінчення циклу кожному слухачеві буде видано посвідчення встановленого зразка (БПР: 25 балів), оригінал якого можна забрати особисто на кафедрі або (за бажанням) отримати «Новою поштою».

У разі виникнення запитань та для попереднього запису на курси телефонуйте за номером: 098 579 2915 (координатор – асистент кафедри офтальмології Соломаха Катерина Миколаївна, solomakha95@ukr.net)

Бажаємо ВСІМ міцного здоров‘я та мирного неба!

 

 

01.06.2022. 16 червня о 19.00 відбудеться дванадцятий вебінар із серії «АНТИ-VEGF В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ – ОБМІН ДОСВІДОМ ОНЛАЙН»

Цього разу як запрошені спікери – ціла плеяда світових зірок офтальмології, експертів Vision Academy – професор Жан-Франсуа Коробельник (Франція), професор Анат Льовенштайн (Ізраїль), доктор Ліхтех Ву (Коста-Ріка), доктор Девід Вонг (Канада)

Тема дискусії – «Vision Academy: Рекомендації щодо інтравітреальної анти-VEGF-терапії під час та після карантину»

Для того, щоб приєднатися до вебінару, будь-ласка пройдіть за посиланням, реєстрація не потрібна:

Посилання на трансляцію англійською мовою: https://youtu.be/Yf_qhAKeLEQ

Посилання на трансляцію російською мовою: https://youtu.be/CL7GmL7wkTE

Посилання для питань спливатиме на екрані під час трансляції: https://app.sli.do/event/v98hyuvx   код 369 (якщо запросить)

 

 

01.12.2021. Скрипник Рімма Леонідівна, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, д.м.н., професор кафедри була нагороджена Почесною грамотою Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, підготовку кваліфікованих кадрів сфери охорони здоров’я та з нагоди 180-річчня від дня заснування Університету.

 

 

 

09.11.2021. Жабоєдов Дмитро Геннадійович, д.м.н., завідувач та професор кафедри офтальмології був нагороджений Подякою Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю.

 

 

 

09.11.2021. Рижова Ірина Петрівна, к.м.н., доцент кафедри офтальмології була нагороджена Подякою Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю.

 

 

 

23.09.2021. Вітовська Оксана Петрівна, д.м.н., професор кафедри була нагороджена Почесною грамотою міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток медичної освіти та науки, підготовку висококваліфікованих кадрів для галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди 180-річчя від дня заснування Національного медичного університету імені О.О Богомольця.

 

 

 

01.03.2021. Гребень Наталія Костянтинівна, к.м.н., доцент кафедри отримала подяку Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю, а також подяку Національної академії педагогічних наук України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди 180-річчя від дня заснування Національного медичного університету імені О.О Богомольця.

 

 

 

15.02.2021. Жабоєдов Дмитро Геннадійович, завідувач кафедри офтальмології, доктор медичних наук, професор отримав почесну нагороду – Мальтійський Хрест Честі  – за служіння ідеалам справедливості та милосердя.

 

 

Нагорода до 180-річчя з нагоди 180-річчя від дня заснування Національного медичного університету імені О.О Богомольця. Медичний факультет Київського імператорського університету Святого Володимира існував з 1841 до 1920 року, допоки не був відділений у окремий Київський медичний інститут.

 

 

 

15.10.2020. Співробітники кафедри офтальмології взяли активну участь у віртуальній офтальмологічній білорусько-українській конференції «Актуальні питання діагностики та лікування очної патології».

 

 

 

16.09.2020. Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор кафедри офтальмології Скрипник Рімма Леонідівна отримала почесний Сертифікат подяки від ЮНЕСКО за великий внесок в підтримку наукового розвитку університету.

 

 

 

07.09.2020. Активна участь співробітників кафедри на міжнародній конференції «Сучасні досягнення науки в медичній практиці», в межах 29 Міжнародної медичної виставки Public Health 2020.

 

 

 

24.06.2020. Кінцевий екзамен з офтальмології у інтернів другого року навчання проводиться у дистанційній формі. На фото – голова комісії – завідучий кафедрою, д.м.н, професор Жабоєдов Дмитро Геннадійович.

 

 

22.04.2020. Дистанційний прийом підсумкового модульного контролю з офтальмології екзаменаційною комісією на чолі з завідуючим кафедрою, д.м.н, професором Жабоєдовим Дмитром Геннадійовичем.