НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань

Міжнародна діяльність

Кафедра дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань має тісні міжнародні зв’язки з різними науковими установами світу, а результати наукових досліджень кафедри знайшли широке визнання серед провідних фахівців у сфері дитячої стоматології.

Співробітники кафедри беруть участь у діяльності міжнародної асоціації дитячої стоматології (International Association of Paediatric Dentistry – IAPD http://www.iapdworld.org/) та є іі дійсними членами. ВГО «Українська асоціація профілактичної та дитячої стоматології є асоціативним членом IAPD .

Наші науковці регулярно беруть участь у конгресах та з’їздах, організованих IAPD у різних країнах світу.

Представлення Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології під час Міжнародного конгресу з дитячої стоматології (м. Афіни, Греція)

 

Кафедра має довгостроковий договір про співпрацю з кафедрою дитячої стоматології Московського державного медико-стоматологічного університету імені О.І. Євдокимова у сфері наукової та навчально-методичної роботи. Співробітники кафедри брали участь у І та ІІ Російсько-Європейських конгресах з дитячої стоматології.

Делегація кафедри з провідними європейськими науковцями під час ІІ Російсько-Європейського конгресу з дитячої стоматології (м. Москва, 2013р.)

Молоді науковці посіли призові місця на конференції молодих вчених в рамках ІІ Конгресу, отримавши високу оцінку якості робіт провідних європейських науковців з Німеччини, Великобританії та Греції.

 

Результатом багаторічної співпраці став спільний україно-російський підручник з терапевтичної стоматології дитячого віку, який здобув визнання у багатьох країнах СНД.

 

Презентація нового україно-російського підручника авторами – професорами Л.О. Хоменко та Л.П.Кісельніковою

Також кафедра активно співпрацює з Білоруським державним медичним університетом (м. Мінськ Білорусь). Власний науковий доробок співробітники кафедри презентували під час І Білоруського міжнародного стоматологічного конгресу (м. Мінськ, 2013 р.). Слухачів з різних країн зацікавили дослідження в галузі карієсології раннього віку, а також пілотне дослідження проблеми Molar – Incisor Hypomineralization у дітей України.

Доценти Н.В. Біденко та С.Ф.Любарець з колегами з різних країн СНД під час І Білоруського міжнародного стоматологічного конгресу (м. Мінськ, 2013 р.).