23.03.2012
Успіхи плавців

23 березня 2012 року збірні команди Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяли участь у Київському міському фестивалі плавання «Містер Батерфляй» серед збірних команд КФК Київської міської Спартакіади «Здоровий киянин».
Вітаємо наших плавців з успішним стартом. За результатами змагань у загальному заліку наша збірна команда № 1 зайняла почесне ІІ місце, а збірна команда № 2 – третє місце.
Особливо вдало виступили студенти збірної команди НМУ № 1, які також зайняли 1 місце в естафеті 4х25 метрів вільним стилем. У складі: Рядська Оксана – студентка 4 курсу фармацевтичного факультету, Соколик Валерія – студентка 1 курсу медичного факультету №2, Коваль Віталій – студент 2 курсу медичного факультету №1, Прилуцький Олександр студент 1 курсу медичного факультету №2. Крім того, Коваль Віталій виборов 3 місце серед чоловіків на дистанції 50 метрів вільним стилем.