02.11.2008
Чемпіонат з плавання.
Цього року особливо святково був проведений Чемпіонат  НМУ з плавання за діяльної підтримки Ректора В.Ф. Москаленка. Понад сорок найкращих плавців-студентів різних факультетів нашого університету зустрілися у басейні Національного педагогічного університету імені             М. П. Драгоманова. Цього року у чемпіонаті НМУ з плавання взяли участь також викладачі. Вони і розпочали змагання: у двох запливах продемонстрували достатньо високі результати проректор з науково-педагогічної роботи та довузівської підготовки, професор Я.В. Цехмістер, декан  стоматологічного факультету, професор В.П. Неспрядько, помічник ректора професор О.М. Науменко, завідувач кафедри медичної і біологічної фізики професор О.В.Чалий, та інші.
 Досить запекла боротьба відбулася серед чоловіків на дистанції 50 м вільним стилем. Дистанція була швидкою: і десяті, а то і соті долі секунди відділяли плавців один від одного за результатами. Найкращим показав себе і став чемпіоном студент 3 курсу медичного факультету №2 Володимир Тисельський. Срібним призером став студент 5 курсу ФПЛЗСУ Юрій Циренов, бронзову отримав – студент 1 курсу медико-психологічного факультету Сергій Кіруца.
Серед дівчат таку ж дистанцію першою подолала студентка 2 курсу медичного факультету N 1 Тетяна Андрійчук. Друге і третє місця посіли Надія Оленева (стоматологічний факультет, 3 курс) та Олександра Лисенко (фармацевтичний факультет, 4 курс).

Як завжди, закривали змагання змішаними естафетами 4х25 м вільним стилем, що стало найемоційнішим моментом Чемпіонату.