НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

У САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОМУ КОРПУСІ НМУ БУЛО ПРОЧИТАНО ВСТУПНУ ЛЕКЦІЮ КУРСУ «МІЖНАРОДНА БЕЗПЕКА ТА ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА У СФЕРІ ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ»

14.05.2019

14 травня 2019 року  в аудиторії № 2 санітарно-гігієнічного корпусу НМУ імені О.О. Богомольця кафедра медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини розпочала читання курсу за вибором «Міжнародна безпека та державна політика у сфері євроатлантичної інтеграції України».

Зважаючи на важливість даної тематики для медичної спільноти та всього суспільства, на відкриття даного курсу завідувач кафедри медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини професор А.М. Гринзовський запросив  директора Центру інформації та документації НАТО в Україні пані Барбору Маронкову.

На відкриту вступну лекцію, окрім студентів другого курсу медико-психологічного факультету НМУ (спеціальність – фізична терапія; ерготерапія), прийшли студенти другого курсу факультету підготовки лікарів для ЗСУ.

Не обійшло увагою вступну лекцію і керівництво Університету – перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М. Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А. Канюра, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та аспірантури, професор Р.Л. Скрипник, заступник ректора з наукової роботи, доцент С.А. Павловський, декан медико-психологічного факультету НМУ, професор М.М. Філоненко і доцент кафедри загальної і медичної психології Н.М. Городнова.

У своєму короткому вітальному слові Юрій Леонідович наголосив на важливості запропонованого А.М. Гринзовським курсу і зауважив, що інформація, яку отримають студенти протягом 120 навчальних годин, докорінним чином відрізнятиметься від тієї, яку свого часу він і його ровесники мусили черпати з радянських підручників.

Пані Барбора Маронкова, словачка за походженням, тривалий час працювала у Брюсселі. Її нинішнє місце роботи – директор Центру інформації та документації НАТО в Україні. Лекція була прочитана англійською мовою, що, на думку Н.М. Городнової, стало додатковим позитивним чинником для її студентів, які уважно слухали лекцію і навіть поставили лекторці запитання щодо подій 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку.

Керівництво Університету та учасники зустрічі отримали від  Барбори Маронкової запрошення на святкування 70-ої річниці НАТО.

Прес-центр НМУ