Третій захід: НМУ ім. О.О. Богомольця знов атакують

22.02.2019

Сьогодні вранці екс-очільницею Національного медичного університету імені О.О. Богомольца Катериною Амосовою, її прибічниками Мішаловим, Цехмістером та компанією, була здійснена чергова спроба захоплення Університету. Близько 8 години ранку, невідомі особи разом  з молодиками спортивної статури, що приїхали на машинах з литовськими номерами, намагалися прорватися до ректорату.

Прикриваючись ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 20.12.2018 року, судовий виконавець представляв інтереси К. Амосової. Але, вони чомусь забули, що на виконання ухвали суду К. Амосову було поновлено на роботі і 08 січня 2019 МОЗ України втретє розірвало контракт із нею. Таким чином, жодних правових підстав залучати державні органи до вирішення особистих питань Катерина Амосова не мала.

Керівництвом Університету було повідомлено поліцію і складений відповідний протокол щодо протиправних дії зазначених осіб.

Незважаючи на те, що під час спроби штурму було пошкоджено двері, на даний час ректорат працює в штатному режими але без прийому відвідувачів.

 

Адміністрація університету