Вітальні листівки

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЛЬНА ЛИСТІВКА УНІВЕРСИТЕТУ КИТАЙСЬКОЇ МЕДИЦИНИ ГАНЬСУ (КИТАЙ)

Вітальна листівка від імені президента Лі Цзіньтіана та всього персоналу Університету китайської медицини Ганьсу (відділ міжнародного співробітництва та обміну, Університет китайської медицини Ганьсу (Китай).

 

 

Більше інформації за посиланням:

https://nmuofficial.com/zagalni-vidomosti/mizhnarodne-spivrobitnytstvo/ugody-ta-memorandumy-prospivpratsyu/partnery-universytetu/

 

 

 

ВІТАЛЬНА ЛИСТІВКА ВІД УКРАЇНСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ РАДИ (УМР)

Вітальна листівка від Української Медичної Ради (УМР). Це всеукраїнська громадська організація ‒ член громадської ради при МОЗ України. Це організація по задоволенню і захисту законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів членів організації.

Основними цілями організації є сприяння формуванню загальнодержавного реєстру професійних практикуючих лікарів, інтеграції системи медичного обслуговування України до стандартів Євросоюзу; підтримка високих професійних стандартів медичного обслуговування, а також об’єднання фахівців у цій галузі.

 

 

Більше інформації за посиланням:

http://www.medicalcouncilukraine.org/index.php/uk/

 

 

 

ВІТАЛЬНА ЛИСТІВКА НАЦІОНАЛЬНОГО ОФІСУ ERASMUS+ В УКРАЇНІ

Більше інформації за посиланням:

http://erasmusplus.org.ua/novyny/2678-merry-christmas-and-happy-new-year-2678.html

 

ЗАГАЛЬНА МЕТА –  поширення інформації про Програму ЄС ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти та її популяризація, а також посилення впливу міжнародного компоненту Програми через ефективне запровадження освітніх проектів ЕРАЗМУС+ в Україні.

 

ЗАВДАННЯ – забезпечення допомоги та підтримки Європейській Комісії, Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Представництву ЄС в Україні та національними органам державної влади, закладам вищої освіти України в запровадженні міжнародної складової Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. Здійснення моніторингу та забезпечення поширення інформації про результати проектів Програми ЄС ТЕМПУС IV в Україні.

 

Більше інформації за посиланням:

http://erasmusplus.org.ua/novyny/2678-merry-christmas-and-happy-new-year-2678.html

 

 

 

ВІТАЛЬНА ЛИСТІВКА ВІДДІЛУ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ УНІВЕРСИТЕТУ ВАЛЬЯДОЛІД (ІСПАНІЯ)

 

Вітальна листівка відділу міжнародних зв’язків Університету Вальядолід (Іспанія), іноземний партнер НМУ за програмою Erasmus+ (Ka 107)

Більше інформації за посиланням:

https://nmuofficial.com/zagalni-vidomosti/mizhnarodne-spivrobitnytstvo/erasmus/diyuchi-ugody/