НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ТЕСТУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В2

 

ДО ВІДОМА

Міжнародний іспит з англійської мови – в НМУ.

 

Шановні колеги.

Доводимо до Вашого відома, що НМУ імені О.О.Богомольця внесено до реєстру організацій, наділених правом проводити підготовку до міжнародного мовного іспиту ESOL ( English to speakers of other languages)за шкалою CEFR ( рівні А1-С2) при екзаменаційному центрі Universal test.  

Сертифікат ESOL визнається у всьому світі (Об’єднане Королівство, Австралія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Канада, Китай, Хорватія, Чехія, Франція, Германія, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Киргизстан, Латвія, Литва, Малайзія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Португалія, Румунія, Іспанія, Швейцарія, Таїланд, Турція, США, Узбекистан, В’єтнам ) як такий, що підтверджує знання англійської мови як іноземної осіб, які потребують документального підтвердження знань англійської мови для навчання, працевлаштування чи відпочинку.

Іспит розроблено сертифікаційною радою Великобританії Language Cert, яка працює в галузі визначення мовної кваліфікації у Великобританії, для працевлаштування та отримання візи.

Сертифікат, який підтверджує знання англійської мови на рівні B2, входить до переліку документів для отримання вченого звання «доцента та професора».

Міжнародний відділ НМУ оголошує про початок проведення тестувань знань  англійської мови викладачів, здобувачів освіти та всіх бажаючих на отримання сертифіката ESOL B2.

Тестування відбувається в два етапи:

1) Написання претесту

2) Складання іспиту

Написання претесту та складання іспиту відбуваються на контрактних умовах.

Для реєстрації на претест просимо заздалегідь заповнити анкету на надіслати її на адресу міжнародного відділу. Про дати складання та наявність місць Вас буде повідомлено окремо на e-mail

 

АНКЕТА НА ТЕСТ

 

 

 

До відома

 

22.05.2021 в  НМУ ім. О.О.Богомольця буде проводитись тестування знань англійської мови ESOL B2( компетенції читання, слухання, письмо), із отриманням сертифікату ESOL B2 Communicator за умови успішного складання( не менше 60% правильних відповідей).

Даний сертифікат визнається в Україні Міністерством Науки і Освіти України, а також визнається за кордоном.

До написання тестування допускаються ті, хто успішно складає претестування( не менше 60% правильних відповідей) або має міжнародні сертифікати, але із терміном давності, що минув.

Претестування відбудеться 12.05.2021, з 16.00 до 18.00, в Морфологічному корпусі( пр. Перемоги, 34).

Претестування та тестування відбуваються на контрактній основі.

Для реєстрації на претестування просимо заповнити анкету:

https://drive.google.com/file/d/17ODZVBBfWpN6sQqaZuJxSItBDijZCYCd/view

 

За довідками звертайтесь по тел. +38(044)235-21-31 або на пошту:

intdepnmu@gmail.com

intdep@nmu.ua