Кафедрa соціальної медицини та громадського здоров’я

Виховна робота

Відповідальна за виховну роботу на кафедрі:

старший викладач Власенко Світлана Вікторівна,

044-236-01-22,  svitlanavictorivna@gmail.com

 

 

Успіх будь-якого навчального закладу є його студенти – майбутні висококваліфіковані фахівці, які формують потенціал нації. У професійній підготовці майбутніх працівників охорони здоров’я кафедра соціальної медицини та громадського здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця приділяє достатню увагу не тільки академічній складовій, а вихованню гідних громадян країни, всебічно розвинених особистостей з широким світоглядом та здатністю до критичного мислення.

Це є можливим завдяки єдності трьох складових – навчання, розвитку і виховання.

Виховання є визначальним чинником, яким займаються усі співробітники кафедри.

Впродовж 2017-2021 рр. співробітники кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я спільно зі студентами взяли участь у проведенні низки заходів державного, галузевого та університетського рівня.

 

Громадська та виховна робота кафедри соціальної медицини
та громадського здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця

за 2020-2021 н. р.

 

Заходи в рамках засідань студентського наукового гуртка кафедри

 

 1. Засідання студентського наукового гуртка  кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Медико-соціальне значення ендокринної патології в Україні та світі» (10.06.2021 р.).
 2. Засідання студентського наукового гуртка  кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Профілактика хвороб,що передаються статевим шляхом» (18.05.2021 р.).
 3. Засідання студентського наукового гуртка  кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Здорове харчування як важлива детермінанта здоров’я» (13.04.2021 р.).
 4. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Тягар туберкульозу в Україні і світі» (16.03.20 р.).
 5. Засідання студентського наукового гуртка  кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Сучасні реалії захворюваності населення на рак та напрями боротьби» (09.02.2021 р.).
 6. Засідання студентського наукового гуртка  кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Офтальмологічне здоров’я населення» (19.01.2021 р.).
 7. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Загальне охоплення населення послугами охорони здоров’я» (15.12.2020 р.).
 8. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Пандемія  COVID -19 як медико-соціальна проблема та шляхи протидії» (17.11.2020 р.).
 9. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Захворюваність на пневмонію: виклики та сучасний стан проблеми» (13.10.2020 р.).
 10. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Перспективи розвитку стоматологічної допомоги» (15.09.2020 р.).

 

 

 

Участь у міжнародних і Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та Всеукраїнській студентській олімпіаді

 

 1. Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з профілактичної медицини (англійською мовою), (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 16.04.2021 р., Соколов С.В., диплом І ступеня).
 2. Участь у VМіжнародній науково-практичній конференції «Актуальні      тренди сучасних наукових досліджень»(Мюнхен, 8-10.11.2020р.).

 

 

 

Участь в організації та проведенні науково-практичних форумів, конференцій

 

 1. Участь в роботі 23-го Європейського конгресу ендокринологів (e-ECE 2021), організованого Європейським Товариством Ендокринологів на інтерактивній віртуальній платформі ESE On Demand з представленням постерної доповіді на тему «COVID-19 у пацієнтів з цукровим діабетом та без нього госпіталізованих до приватного медичного центру: ретроспективний аналіз». (Антонюк О.Я., 22-26.05.2021 р.).
 2. Науково-практична конференція з міжнародною участю до Всесвітнього дня здоров’я 2021 р. «Побудуємо більш справедливий, більш здоровий світ» (м. Київ, Україна, 02.04.2021 р.).

 Доповідь «Здоров’я людей старших вікових груп як основа формування медико-соціальних потреб» (доповідачі – Грузєва Т.С., Дячук М.Д., Іншакова Г.В.).

  Стендова доповідь «Здоров’я людей старших вікових груп як основа формування медико-соціальних потреб» (доповідачі – Грузєва Т.С., Іншакова Г.В.).

 1. Науково-практична конференція з міжнародною участю «Екологічні та гігієнічні проблеми сфери життя людини» (м. Київ, Україна, 17.03.2021 р.).

Доповідь «Висвітлення питань надзвичайних ситуацій в громадському здоров’ї в навчальному курсі з громадського здоров’я на прикладі пандемії COVID-19» (доповідачі – Грузєва Т.С., Гречишкіна  Н.В., Іншакова Г.В.).

 1. Всеукраїнська XVІІ науково-практична конференція «Актуальні питання вищої медичної (фармацевтичної) освіти» (в онлайн-режимі) (м. Тернопіль, Україна, 05-06.11.2020 р.).

Стендова доповідь «Медико-демографічні питання в курсі вивчення        навчальної дисципліни «соціальна медицина, громадське здоров’я» (доповідач – Іншакова Г.В.).

 Стендова доповідь «Підготовка докторів філософії з питань статистичної обробки даних та представлення отриманих результатів» (доповідачі – Іншакова Г.В., Шестак Н.В., Глабець С.П.).

 

 1. Другий міжнародний україно-німецький симпозіум з громадського здоров’я «Громадське здоров’я в соціальному і освітньому просторі – виклики в умовах реформування та перспективи розвитку» (м. Тернопіль, Україна, 22-24.09.2020 р.).

   Доповідь «Сучасні аспекти навчання біостатистики в курсі вивчення    навчальної дисципліни «соціальна медицина, громадське здоров’я» (доповідачі – Іншакова Г.В., Грузєва Т.С.).

    Доповідь «Пріоритетні потреби людей старших вікових груп в послугах    громадського здоров’я» (доповідачі – Дячук М.Д., Грузєва Т.С., Іншакова Г.В.).

 1. Участь в роботі 22-го Європейського конгресу ендокринологів (e-ECE 2021), організованого Європейським Товариством Ендокринологів на інтерактивній віртуальній платформі ESE On Demand з представленням 3 (трьох) постерних доповідей (Антонюк О.Я., 05-09.09.20 р.) .

 

Участь в тренінгах, курсах

 1. Участь в роботі The 6th McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM 2021) (Антонюк О.Я., 11.05.2021-17.06.2021р.).
 2. Участь в роботі 27th ESE Postgraduate Training Course on Endocrinology, Diabetes and Metabolism
 3. Online (Антонюк О.Я. 19-23.04.2021 р.). Тренінг про вакцинацію і COVID-19 зі співробітниками медіа-холдингу «Медіа Група Україна» (Антонюк О.Я., 12.04.2021 р.).

 

Виступи на телебаченні

  Інтерв’ю на інтернет-ресурсі «Факти.ICTV» «Біохакінг – новий профілактичний напрям у медицині» (Антонюк О.Я., 19.05.2021 р.).

 1. Інтерв’ю на інтернет-ресурсі «Факти.ICTV» «Як відновити легені після Covid-19 – поради лікаря» (Антонюк О.Я., 20.04.2021 р.) .
 2. Інтерв’ю на каналі ICTV в новинах «Факти ICTV» Про роботу в ковідному відділенні та емоційне вигорання медиків під час пандемії COVID-19 (Антонюк О.Я., 17.11.2020 р.).

 

 

Виступи на радіо

 

Інтерв’ю в прямому ефірі програми “Бути здоровим” на Українському радіо на тему: “Сечокам’яна хвороба: що варто знати кожному”

(Антонюк О.Я., 17.02.2021 р.).

 

Громадська та виховна робота кафедри соціальної медицини
та громадського здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця

за 2019-2020 н. р.

 

Заходи в рамках засідань студентського наукового гуртка кафедри

 

 1. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Захворюваність на рак як проблема громадського здоров’я» (18.02.2020 р.).

2.Засідання студентського наукового гуртка  кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Стреси і конфлікти серед студентів та засоби їх подолання» (20.01.2020 р.).

 1. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Всесвітній день боротьби зі СНІДом» (17.12.2019 р.).
 2. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Медико-соціальні аспекти цукрового діабету: діабет як епідемія ХХІ століття» (12.11.2019 р.).
 3. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Відзначення 100 річчя з дня народження професора О.А. Грандо на рідній кафедрі»(15.10.2019 р.).
 4. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему: «Кадрові ресурси охорони здоров’я: виклики та сучасні стратегії розвитку» (24.09.2019 р.).

 

 

Участь у міжнародних і Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та Всеукраїнській студентській олімпіаді 

 1. Участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «соціальна медицина та організація охорони здоров’я»   (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, (11.02.20 р.).
 2. Участь у ІІ турі Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт    (англійською мовою) дистанційно, (м. Київ, НМУ імені                О.О. Богомольця, Литвинов С.О.,17.06.2020 р. диплом  ІІ ступеня).

 

 

Участь в організації та проведенні науково-практичних форумів, конференцій

 1. Всеукраїнська науково-практична он-лайн конференція «Профілактика захворюванності та смертності серед дітей та підлітків, пов’язаних з ризиковою поведінкою» (м. Запоріжжя, Україна, 21.05.2020 р.), (Іншакова Г.В.).
 2. XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання діагностики та лікування внутрішніх хвороб на прикладі клінічного випадку» з міжнародною участю з теми: «Клінічний випадок мекаментозного гепатиту внаслідок прийому кодеїновмісного препарату», (Рудіченко В.М., Снігир Н.В., Паламар Б.І. та інші, травень 2020 р.).
 3. XVII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання медичної (фармацевтичної) освіти» на тему: «Проблема раннього формування синдрому емоційного вигорання у студентів медичних навчальних закладів» (Паламар Б.І., Власенко С.В., квітень 2020 р.).
 4. V Міжнародний конгресс Польського товариства громадського здоров’я (28-29.11.2019 р., Республіка Польща м. Вроцлав), (Іншакова Г.В.).
 5. Науково-практична конференція «Проблеми і перспективи розвитку клінічної і профілактичної медицини та громадського здоров’я: міждисциплінарні аспекти» до 10-річчя ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС (м. Київ, Україна,  24-25.10.2019 р.).
 6. Конференція «Сучасні досягнення науки в медичній практиці», секція «Громадське здоров’я» в рамках 28-ої Міжнародної медичної виставки «Public health/Охорона здоров’я 2019», семінар «Науково-освітні аспекти розвитку системи громадського здоров’я» (м. Київ, Україна, 01-03.10.2019 р.), ( Грузєва Т.С., Іншакова Г.В.).
 7. Перший Міжнародний симпозіум «Громадське здоров’я в соціальному і освітньому просторі – виклики сьогодення і перспективи розвитку» (м. Тернопіль, Україна, 25-26.09.2019 р.), (Іншакова Г.В.).

 

Участь у тренінгах, курсах

Підвищення кваліфікації у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця   Інституті післядипломної освіти Навчально-науковий центр неперервної професійної освіти  з циклу «Психологічна компетентність як складова професійної діяльності лікаря та викладача», (Паламар Б.І. з 02.03.20 р. по 13.03.20 р.).

 

                                  Виступи на телебаченні

    Інтерв’ю тележурналістам програми  «ТСН»  на тему «Вплив спеки на здоров’я людини», (Антонюк О.Я., 24.06.2020 р.). https://www.youtube.com/watch?v=CO89eN31HUI

 

 

Публікації у популярних виданнях

 Газета «Медичні кадри», публікація «Участь співробітників НМУ імені О.О. Богомольця у роботі V Міжнародного конгресу Польського товариства громадського здоров’я», 2019,  №19-20, (Грузєва Т.С., 26.12.2019 р.).

 

 

 

Громадська та виховна робота кафедри соціальної медицини
та громадського здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця

за 2017-2019 н. р.

 

Виховні заходи

 

Парламентські слухання у ВР України щодо молодіжної політики, виступ на тему «Антитютюнові законопроекти для здоров’я молоді», 14.12.2018р.

 

 1. Відзначення 95-річчя кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця та 100-річчя з дня народження професора Грандо О.А.

2. Участь у семінарі «Науково-освітні аспекти розвитку системи громадського здоров’я» в рамках Міжнародної медичної виставки Public Health/ Громадське здоров’я (м. Київ, 01-03.10.2019 р.);

3. Участь у Парламентських слуханнях у Верховній Раді України щодо молодіжної політики, виступ на тему: «Антитютюнові законопроекти для здоров’я молоді» (м. Київ, 12.2018 р.);

4. Участь в інформаційних заходах в рамках Міжнародного медичного форуму, ІІ Київський форум громадянського суспільства (м. Київ, 25.04.2018 р.);

5. Участь в інформаційно-просвітницьких заходах в рамках Міжнародної науково-практичної конференції до Всесвітнього дня здоров’я, (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 10.04.2018 р.);

6. Експертна участь у підготовці матеріалів до Круглого столу в Українському кризовому центрі щодо діяльності МСЕК в Україні «Довідка ціною у життя» (м. Київ, 21.03.2018 р.);

7. Експертна участь у підготовці матеріалів до Круглого столу на тему «Корупційні ризики при оформленні листків непрацездатності та механізмів їх подолання на загальнодержавному рівні» (м. Київ, 01.2018 р.);

8. Підготовка та проведення Круглого столу з міжнародною участю «Сучасні медико-демографічні виклики для громадського здоров’я» (м. Київ, 06.11.2017 р.);

9. Підготовка та проведення Круглого столу з міжнародною участю «Медичне страхування: європейський досвід» (м. Київ, 27.10.2017 р.).

 

Заходи в рамках засідань студентського наукового гуртка кафедри

 

 1. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему «Основні функції та завдання організаційно – методичного відділу обласного перинатального центру» ( 12.06.2019 р.);
 2. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему «Проблеми впровадження страхової медицини в Україні»(15.05.2019 р.);
 3. Науково-практичний семінар студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему «Актуальні проблеми громадського здоров’я та їх висвітлення в тематиці Всесвітніх днів здоров’я»(10.04.2019 р.);
 4. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Роль статистичних методів у вивченні громадського здоров’я на сучасному етапі»  (20.03.2019 р.);
 5. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Стратегія охорони здоров’я дітей в Україні» (13.02.2019 р.);
 6. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Правові аспекти в медицині»(16.01.2019 р.);
 7. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Медична статистика: перехід на електронний документооблік» (12.12.2018 р.);
 8. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Пити чи не пити? Правда про алкоголь» (21.11.2018 р.);
 9. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Розвиток системи громадського здоров’я в Україні»(10.10.2018 р.);
 10. Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я на тему «Реформування системи охорони здоров’я в України «(19.09.2018 р.);
 11. Представлення проекту «Екстрена медична допомога для людей» за участю студентів IV курсу НМУ (м. Київ, 27.04.2018 р.);
 12. Відкрита лекція для студентів НМУ на тему: «Медична реформа: чому ви захочете працювати у лікарні?». (16.02.2018 р.);
 13. Видавництво «Дух і літера». Презентація книги «Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим», розділ – свідчення Максима Іонова» (22.02.2018 р.);
 14. До Всесвітнього дня лікаря проведення викладачами кафедри бесід зі студентами деонтологічного і медико-етичного змісту щодо моральних основ лікарської професії у кожній групі (18.10.2017 р.);
 15. Засідання студентського наукового гуртка кафедри, на якому було представлено проект «Охорона здоров’я дитячого населення» (14.06.2018 р.);
 16. Засідання студентського наукового гуртка кафедри, на якому було представлено проект «Екстрена медична допомога для людей» (16.05.2018 р.);
 17. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Сучасні аспекти досліджень щодо довголіття» (18.04.2018 р.);
 18. Участь в інформаційно-просвітницьких заходах в рамках Міжнародної науково-практичної конференції до Всесвітнього дня здоров’я, (НМУ імені О.О. Богомольця, 10.04.2018 р.);
 19. Відкрита лекція для студентів НМУ на тему: «Медична реформа: чому ви захочете працювати у лікарні?». (16.02.2018 р.);
 20. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Глобальний тягар захворювань – перспективи досліджень в Україні» (14.03.2018 р.);
 21. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Регулювання робочого часу та відпочинку медичних працівників» (21.02.2018 р.);
 22. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Сучасні тенденції в дієтології» (10.01.2018 р.);
 23. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Діяльність Всесвітньої організації охорони здоров’я, останні події» (13.12.2017 р.);
 24. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Сучасні проблеми оцінки якості надання медичної допомоги: нові стимули до праці медичних працівників» (15.11.2017 р.);
 25. Засідання студентського наукового гуртка кафедри на тему «Сучасні проблеми оцінки якості надання медичної допомоги: нові стимули до праці медичних працівників»(18.10.2017 р.);
 26. Засідання студентського наукового гуртка кафедри до Всесвітнього дня серця на тему «Актуальні проблеми серцево-судинних захворювань в Україні» (27.09.2017 р.);

 

Участь у міжнародних і Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та Всеукраїнській студентській олімпіаді

 

 1. Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної медицини та організації охорони здоров’я (м. Суми, Сумський державний університет, 12.04.-13.04.2019 р., Кадубець Д.С., диплом ІІІ ступеня);
 2. Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з профілактичної медицини (англ. мовою), (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 29.03.2019 р., Долинський Р., диплом ІІ ступеня);
 3. Організація та проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної медицини та організації охорони здоров’я (І етап) (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 21.02.2019 р.)
 4. Участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт в рамках ХІ Вроцлавських днів громадського здоров’я в Польщі (Республіка Польща, м. Вроцлав, Вроцлавський медичний університет, 24.-25.05.2018 р., Дубовик В.Ю., диплом І ступеня);
 5. Участь у Квітневій студентській науковій сесії «Актуальні проблеми громадського здоров’я» (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 25.04.2018 р. Дубовик В.Ю., диплом І ступеня);
 6. Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної медицини та організації охорони здоров’я (м. Суми, Сумський державний університет, 12.04.-13.04.2018 р., Дубовик В.Ю., диплом ІІ ступеня);
 7. Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з профілактичної медицини (англ. мовою), (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 29.03.2018 р., Дубовик В.Ю., диплом І ступеня);
 8. Організація та проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної медицини та організації охорони здоров’я (І етап) (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 21.02.2018 р.)
 9. Участь у міжнародній конференції молодих науковців 2017 р. (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 26-28.10.2017 р., Дубовик В.Ю., диплом І ступеня);
 10. Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної медицини та організації охорони здоров’я (м. Суми, Сумський державний університет, 12.04.-13.04.2017 р., Комарова Т.М., диплом І ступеня);
 11. Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з профілактичної медицини, (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 28.03.2017 р. Дубовик В.Ю., диплом І ступеня);
 12. Участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт в рамках Х ювілейних Днів громадського здоров’я в Польщі (Республіка Польща, м. Вроцлав, Вроцлавський медичний університет, 23-24.03.2017 р., Дубовик В.Ю., диплом ІІ ступеня).

 

Участь в організації та проведенні науково-практичних форумів

 

 1. Організація та проведення секційного засідання в рамках Міжнародної конференції молодих науковців 2017 р.«Профілактична медицина» (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 26-28.10.2017 р.);
 2. Участь у Х Міжнародній конференції з громадського здоров’я, організованій EUPHA, (Швеція,м. Стокгольм, 01-04.11.2017 р.);
 3. Участь у Науково-практичній конференції «Історична спадщина та сучасні аспекти забезпечення громадського здоров’я в Україні», (м. Харків, 25.11.2017 р.);
 4. Участь у III Міжнародному конгресі Польського товариства громадського здоров’я, (Республіка Польща, м. Вроцлав, 30.11-01.12.2017 р.);
 5. Організація та проведення Міжнародної науково-практичної конференції до Всесвітнього дня здоров’я, присвяченої 70-річчю ВООЗ та загальному охопленню населення послугами охорони здоров’я, (м. Київ, НМУ імені О.О.Богомольця, 05.04.2018 р.);
 6. Участь в інформаційно-просвітницьких заходах в рамках Міжнародної науково-практичної конференції до Всесвітнього дня здоров’я» (м. Київ, НМУ імені О.О. Богомольця, 10.04.2018 р.);
 7. Організація та проведення Науково-практичної конференції «Профілактика неінфекційних захворювань. Медико-соціальні та клінічні аспекти в рамках Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я в Україні» (м. Київ, 27.04.2018 р.);
 8. Участь у нараді-семінарі в Бюро ВООЗ в Україні «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» (м. Київ, 3-4.05.2018 р.);
 9. Участь у Прес-конференції в Українському кризовому центрі на тему «Небезпечність кальянів»(м. Київ, 5.11.2018 р.);
 10. Виступ на прес-конференції, присвяченій роботі Всеукраїнського Сервісу допомоги у припиненні куріння(м. Київ, 24.01.2019 р.);
 11. Виступ на конференції для лікарів «Форум лікарів» з темою «Громадське здоров’я» (м. Київ, 22.03.2019 р.);
 12. 10 Міжнародний медичний форум для медсестер з реанімаційних заходів, (м. Київ, 17-18.04.2019 р.);
 13. Конференція «Менеджмент в охороні здоров’я, громадське здоров’я»(Республіка Польща, м. Варшава, 20-27.03.2019 р.).

 

Виступи на телебаченні

  

 1. Інтерв’ю на телеканалі UA Перший Київська область у програмі «Тема дня» на тему «Як жити довше» (Стойка О.О., 08.04.2019 р.);
 2. Інтерв’ю на телеканалі «Рада» на тему «Здорове харчування» , (Стойка О.О., 27.03.2019 р.);
 3. ТРК Київ – «Місто добра». Виступ на тему «Лікування та профілактика» (Микитенко Д.О., 16.02.2019 р.);
 4. Інтерв’ю на телеканалі «1+1» у передачі «Сніданок з 1+1» на тему «Тарілка здорового харчування» (Стойка О.О., 16.01.2019 р.);
 5. Інтерв’ю у інформаційній агенції «Інформатор», (Стойка О.О., 29.10.2018 р.);
 6. Інтерв’ю на 5 каналі на тему «Забруднене повітря», (Стойка О.О., 14.10.2018 р.);
 7. Інтерв’ю на телеканалі «Рада» на тему «Здорове серце, профілактика шкідливих звичок», (Стойка О.О., 24.09.2018 р.);
 8. Інтерв’ю на каналі UA: Перший щодо інноваційного методу лікування безпліддя – нуклеарний перенос, (Микитенко Д.О.,17.09.2018 р.);
 9. Телеканал «Київ», виступ на тему «Як кинути курити» (Стойка О.О., 31.05.2018 р.);
 10. Участь у прес-конференції ГО «Платформа здоров’я», виступ на тему «Всесвітній день здоров’я» (Стойка О.О., 06.04.2018 р.).
 11. Телеканал «Правда тут», виступ на тему «;рофілактика серцево-судинних захворювань» (Стойка О.О., 23.03.2018 р.);
 12. Телеканал «Київ», програма «Київ-LIVE», виступ на тему «Реформа охорони здоров’я» (Іонов М.М.,2018 р.);
 13. Еспресо-ТВ, виступ на тему «Реформа охорони здоров’я» (Іонов М.М.,2018 р. ).
 14. ТНС, 1+1 Всесвітній день альбінізму (Микитенко Д.О.,2018 р.);
 15. Виступ на передачі Центрального телеканалу «Тема дня» стосовно профілактики тютюнокуріння (Стойка О.О., 2018р.).

 

Виступи на радіо

 

 1. Радіо «Голос Києва», виступ на тему «Як кинути курити» (Стойка О.О., 31.05.2018 р.);
 2. Телеканал «Правда тут», виступ на тему «Профілактика серцево-судинних захворювань» (Стойка О.О., 23.03.2018 р.);
 3. Радіо «Голос Києва», виступ на тему «Загартування, купання в ополонці» (Стойка О.О., 18.01.2018 р.);
 4. Українське радіо, виступ на тему «Реформа охорони здоров’я» (Іонов М.М., 2018 р.);
 5. Громадське радіо, виступ на тему «Реформа охорони здоров’я» (Іонов М.М., 2018р.);
 6. Радіо «Промінь», виступ на тему «Якою має бути екстрена медична допомога. Правила виклику екстреної медичної допомоги» (Іонов М.М.,2018р.);
 7. Виступ на радіо НВ на тему « Реформа екстреної медичної допомоги» (Іонов М.М., 25.05.2019 р.).

 

Публікації у популярних виданнях

 

 1. Газета «Медичні кадри», публікація «Участь співробітників НМУ імені О.О. Богомольця у роботі V Міжнародного конгресу Польського товариства громадського здоров’я», 2019, №19-20  (Грузєва Т.С., 26.12.2019 р.).
 2. Медіа-агентство «Інформатор», прес-конференція: «Нова екстрена медична допомога» (Іонов М.М., 2018р.)
 3. Газета «Медичні кадри», публікація «ІІІ Міжнародний конгрес громадського здоров’я», 2017, №17-18 (Грузєва Т.С., 30.11.2017 р.).
 4. Газета «Здоров’я киян», публікація «Здоров’я та профілактика серцево-судинних захворювань», 2017, №11-12 (Стойка О.О.).