Випускники медичного факультету №4 на атестації звітують про набуті фахові компетентності

25.05.2023

Триває складання практичних фахових компетентностей у Навчально-науковому центрі медичних симуляцій випускниками Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Здобувачі вищої освіти демонструють високий рівень професійної підготовки. Про це свідчать відмінні оцінки отримані студентами під час складання об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ). 24 травня у Центрі звітували про набуті знання та вміння, набуті протягом шести років навчання в Університеті, шестикурсники медичного факультету №4.

Декан Василь Алексійчук зазначив, що цього року іспит складають понад 300 здобувачів вищої освіти факультету. Наставники, кращі викладачі випускаючих кафедр, доклали чимало зусиль, щоб наші вихованці впевнено демонстрували свої фахові компетентності на кожній із 13 станцій. На станціях студенти демонструють фахові компетентності з внутрішньої медицини, хірургії, педіатрії, акушерства та гінекології, серцево-легеневої реанімації, інфекційних хвороб та гігієни і екології.

Своєю чергою завідувач кафедри внутрішньої медицини №3 Олег Яременко додав, що його, як голову циклової методичної комісії з терапевтичних дисциплін НМУ, іспит цікавить з точки зору методології його проведення. Професор відзначив діяльність Навчально-наукового центру медичних симуляцій на чолі з директором Юлією Бойко: іспити відбуваються організовано, на кожній станції є всі необхідні методичні матеріали, відпрацьовано чіткі алгоритми проходження усіх станцій.

ОСКІ для шестикурсників триватимуть до 14 червня. Після атестації випускники готуватимуться до вступу до інтернатури, аби освоїти обрану лікарську спеціальність.

За інформацією деканату медичного факультету №4