НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВИПУСКНИКИ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СКЛАДАЮТЬ ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ФАРМАЦІЯ»

26.01.2021

26 січня 2021 року у 8 аудиторіях 4 навчальних корпусів НМУ імені О.О.Богомольця проходив єдиний державний кваліфікаційний іспит (2-й етап) за спеціальністю «Фармація». Цей іспит має скорочену назву КРОК-2. Право його складати отримали 372 особи. Це студенти-заочники випускного 5-го курсу. 320 із них екзаменуються для отримання диплому магістра фармації, ще 52 – диплому спеціаліста.

Попри те, що майбутні фармацевти-заочники проходять КРОК-2 уперше і екзамен є пілотним, відсоток явки був високим. «Нас радує, – зазначила декан факультету, професор Т.Д.Рева, – така свідомість і відповідальність студентів-випускників. Із 372 людей, допущених до складання іспиту, лише 7 з поважних причин не приїхали до Києва. Хотілося б щиро побажати всім успішного завершення навчання в нашому Університеті, отримання диплому і плідної роботи на ниві фармації».

Пандемія і пов’язані з нею обмеження позначилися і на сьогоднішньому екзамені.  Іспит проходив у трьох аудиторіях санітарно-гігієнічного корпусу, у трьох – морфологічного, а також в аудиторіях стоматологічного і фармацевтичного факультетів. Розміщувалися студенти у цих 8 аудиторіях за алфавітним принципом по 20-40 осіб залежно від розміру приміщення, всі були у захисних масках, сиділи на відстані 1,5 метра один від одного, пройшли перед цим температурний скринінг та обробку рук санітайзером.

КРОК-2 у фармацевтів включає 7 дисциплін: фармацевтичну хімію, клінічну фармацію, фармакогнозію, аптечну технологію ліків, заводську технологію ліків, організацію та економіку фармації і менеджмент та маркетинг у фармації. Кожен студент має дати відповідь на 150 запитань. На це дається 2,5 години. Як ми помітили, декому вистачило значно менше часу. Залишається побажати всім успішного проходження цього серйозного випробування.

                                                                                                         

   Прес-центр