НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ НМУ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ КУРСІ З ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ MIRCIM

12.07.2022

Польський інститут доказової медицини і видавництво «Medycyna Praktyczna» (Краків, Республіка Польща) надають унікальну можливість для викладачів і студентів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця безкоштовно взяти участь у Сьомому міжнародному навчальному курсі з внутрішньої медицини MIRCIM (McMaster International Review Course in Internal Medicine), який відбудеться 29 вересня – 1 жовтня 2022 року в гібридному форматі: очно у Кракові та в режимі онлайн.

Варто нагадати, що плідна співпраця між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця і Польським інститутом доказової медицини та видавництвом «Medycyna Praktyczna» триває вже понад 10 років. В результаті співробітництва  реалізовано низку освітніх проєктів, зокрема створення української версії сучасної доказової платформи для лікарів «eMPendium: внутрішні хвороби» (http://empendium.com/ua) і видання підручника «Внутрішні хвороби» за редакцією професора Анатолія Свінціцького і доктора медичних наук Пьотра Гаєвські.

MIRCIM – це міжнародний оглядовий курс із внутрішніх хвороб, що проводиться Макмастерським університетом (Гамільтон, Канада), Польським інститутом доказової медицини, Європейською федерацією внутрішньої медицини, Міжнародним товариством внутрішньої медицини, Ягеллонським університетом та видавництвом «Medycyna Praktyczna» щорічно з 2015 року.

Програма цього триденного курсу охоплює практично-орієнтовані лекції всесвітньовідомих експертів, переважно з Північної Америки і Європи, які є авторами міжнародних клінічних настанов та ініціаторами досліджень, що формують сучасні стандарти в медицині. Крім того, буде проведено панельні дискусії, майстер‑класи, конференцію «Клінічні випадки: навчання через практику» (завершальний етап міжнародного конкурсу на найкращий опис клінічного випадку) і XIII Симпозіум «Етичні дилеми в медичній практиці: як поєднати медицину з економікою».

Викладачі отримають також змогу взяти участь у Форумі з медичної освіти (MEF), який відбуватиметься напередодні MIRCIM.

Цього року для громадян України курс доступний в онлайн-версії безкоштовно, а також буде забезпечено синхронний переклад доповідей українською мовою.

З детальною інформацією щодо безкоштовної реєстрації можна ознайомитися за посиланням:

https://empendium.com/ua/chapter/B27.8.210.

Повна програма MIRCIM доступна на сайті: www.mircim.eu/program.

 

Кафедра внутрішніх хвороб стоматологічного факультету,

ГО «Польське медичне товариство в Україні імені А.С. Свінціцького»