НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВСТУПНІ ІСПИТИ З УКРАЇНСЬКОЇ АБО ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, БІОЛОГІЇ І МАТЕМАТИКИ СКЛАДАЮТЬ СЬОГОДНІ І УКРАЇНЦІ, І ІНОЗЕМНІ ГРОМАДЯНИ

30.07.2021

30 липня 2021 року в аудиторіях №2 і №3 морфологічного корпусу вступні іспити з трьох дисциплін складала перша група іноземних абітурієнтів. В аудиторії №2 імені В.О.Караваєва випробування на знання української мови проходили вступники з Ізраїлю, Узбекистану і Росії. А у третій, що має ім’я В.Ф.Войно-Ясенецького (Святителя Луки Кримського), подібний іспит, але з англійської мови складали громадяни Нігерії, Ємену, Ірану і Бангладеш. Про чітку організацію іспитів подбала заступник відповідального секретаря ПК, доцент І.В.Саханда.

Вступників тепло привітали голова Приймальної комісії, ректор НМУ, професор Ю.Л.Кучин, який своє коротке звертання виголосив англійською, заступник голови ПК, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко. Керівники Університету побажали іноземним абітурієнтам успішного складання іспитів з трьох дисциплін, запевнили, що в разі вступу на них чекає складний, але надзвичайно цікавий і важливий навчальний процес в Університеті з 180-літньою історією, репутація якого відома далеко за межами України.

Професор О.М.Науменко представив також колег – проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професора Р.Л.Скрипник, голову екзаменаційної комісії, професора Національного університету імені Т.Г.Шевченка Н.М.Гаєвську та інших.

Водночас в аудиторії №201 іспит з іноземної мови складали ті абітурієнти з вищою освітою, які бажають отримати диплом магістра за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія». Про організацію цього іспиту подбали заступник відповідального секретаря ПК, доцент І.А.Костюк і професор Н.М.Гаєвська.

 

Прес-центр