НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВСТУПНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ЛІКАРЯМИ-ІНТЕРНАМИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ»

03.08.2020

3 серпня 2020 року у морфологічному корпусі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулася вступна конференція з лікарями-інтернами за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія». 20 інтернів – представників кількох медичних навчальних закладів було запрошено для вирішення організаційних питань, наприклад, обрання старости групи, розподілу по клінічних базах, взаємного знайомства з кураторами – викладачами кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ, які водночас є працівниками клінічних баз Університету.

Перед інтернами виступив ректор НМУ імені О.О.Богомольця, професор Юрій Леонідович Кучин, який багато років працює у сфері анестезіології та інтенсивної терапії. Він щиро подякував інтернам за те, що вони обрали для навчання наш Університет, запевнив їх у тому, що адміністрація НМУ зробить усе від неї залежне, щоб не розчарувати молодих анестезіологів у їхньому виборі. Для цього Університет має всі умови, зокрема потужні і відомі далеко за межами столиці клінічні бази. Юрій Леонідович порадив інтернам якомога ефективніше використати відведений для навчання час, який становить всього два роки. Важливо, зауважив він, не соромитись ліквідовувати можливі прогалини у професійних навичках, запитувати у досвідченіших колег, радитись із ними. При цьому не цуратися вчитися не тільки у відомих лікарів, а й у молодшого персоналу – медичних сестер, санітарів.

Коротко розповіли про себе й викладачі з кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ, які водночас представляють клінічні бази Університету. Це професор кафедри і керівник відділу анестезіології та інтенсивної терапії Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова Андрій Петрович Мазур, доцент кафедри, старший ординатор-анестезіолог клініки «Борис» Катерина Юріївна Бєлка, асистент кафедри, завідувач відділення анестезіології та інтенсивно терапії пологового будинку №5 Ігор Вікторович Сіренко, асистент кафедри, старший лікар невідкладної медицини клініки «Оберіг» Михайло Анатолійович Омельчук, асистент кафедри, завідувач відділення клініки «Оберіг» Віталій Євгенович Спіцин.

                                                                                                           

Прес-центр