Вступна кампанія – 2023. Визначено строки та етапи проходження НМТ

24.03.2023

У зв’язку з воєнним станом цьогоріч оцінювання рівня знань випускників, як і минулого року, буде здійснюватися за допомогою національного мультипредметного тесту (НМТ). Комп’ютерний онлайновий тест, що містить основний та додатковий блоки завдань, відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах, та передбачає проходження всіх його блоків в один день. Наразі визначено строки та етапи проходження проходження тесту у 2023 році.

Так, згідно з інформацією, наданою Українським центром оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua/):

  • Реєстрація на основну сесію починається 03 квітня 2023 року і закінчується 03 травня 2023 року.
  • Реєстрація на додаткову сесію розпочинається з 05 червня 2023 року та завершується 12 червня 2023 року.

На додаткову сесію можуть зареєструватися  особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації, та особи, які реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.

Вносити зміни в особистому кабінеті вступник має змогу до 07 травня 2023 року, після чого змінити інформацію буде неможливо.

Дві сесії НМТ відбудуться:

  • Основна сесія – з 05 червня 2023 року по 23 червня 2023 року.
  • Додаткова сесія – з 11 липня 2023 року по 24 липня 2023 року.

Не пізніше, ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії мультипредметного тесту для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Дізнатися про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів можна буде на персональних сторінках учасників тестування, на яких відповідна інформація буде розміщена:

  • До 28 червня 2023 року – для основної сесії.
  • До 29 липня 2023 року – для додаткової сесії.

Тестування відбудеться українською мовою, і кожен його учасник зможе пройти тест одноразово.

Як зареєструватися для участі в НМТ та підготуватися до тесту, можете скористатися інфорграфікою нижче.

Інфографіка:

https://drive.google.com/file/d/1FU37QZR6KNiesh8ySukPuSNBaiPsg01R/view

Бажаємо успіхів випускникам, та будемо раді бачити вас у майбутньому серед студентів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця!

 

За інформацією ПК