ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2017: ТРИНАДЦЯТИЙ ДЕНЬ
СЛОВО АБІТУРІЄНТАМ:
Лисковець Василь с. Облапи Волинська обл. «Я виріс у сім’ї медиків. Мої батьки працюють в сільській амбулаторії, тому з дитинства бачив і відчував повагу і шану односельчан до людей цієї професії. Хочу продовжувати родину справу на військовій ниві. Для цього я закінчив ліцей з посиленою військовою підготовкою у м. Ковель а нині подаю документи на факультет підготовки лікарів для Збройних сил України».
Панасенко Дмитро м. Конотоп, Сумська обл. «Сьогодні я другокурсник Конотопського медичного училища. Це в мене спроба випередити час і вступити у вуз до закінчення училища. Якщо не вдасться стати студентом НМУ у цьому році, то я обов’язково повернуся до Києва, але уже дипломованим фельдшером, щоб продовжити своє фахове зростання».
Толстоухов Анатолій м. Київ. «Після закінчення медичного ліцею, я протягом року навчався у бостонському навчальному закладі (штат Массачусетс, США). Нині я повернувся на Батьківщину, щоб саме тут здобувати вищу освіту. Рік навчання в Бостоні теж не пройшов для мене марно. Я вдосконалив володіння англійською мовою, отримав певні базові знання, а найголовніше переконався, що кращої країни як наша немає ніде в світі. Вступаю на спеціальність медицина – мрію стати кардіологом».
Прес-центр
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3257.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3273.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3275.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3285.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3287.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3298.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3309.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3310.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3318.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3324.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3327.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3339.jpg)