НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Волонтери серед нас: співробітники ректорату НМУ відправили допомогу на передову

21.11.2022

Днями за ініціативи відділу організаційно-педагогічної роботи та довузівської підготовки на передову відправили гуманітарну допомогу. До збору коштів на посилку для наших захисників долучилися співробітники ректорату Національного медичного університети імені ОО. Богомольця. До військових на Донеччину відправили ліки, одяг і солодощі.

Відтак, адресна посилка була відправлена в Донецьку область, де в лавах Збройних сил України служить студент 3-го курсу медичного факультету №3 Дьомін Руслан. З початком холодів хлопцям не вистачає ліків, тому на зібрані кошти придбали противірусні, жарознижуючі та заспокійливі медикаменти, 100 пар теплих шкарпеток, вітамінні коктейлі та солодощі.

Дякуємо співробітникам ректорату нашого Університету, які долучилися до збору коштів на допомогу бійцям ЗСУ! Окрема подяка декану медичного факультету №3, професору Оксані Виговській за допомогу з ліками. Дякуємо, що не залишилися байдужими і зробили свій внесок у надважливу справу. Нашим бійцям на передовій важливо знати та відчувати, що про них піклуються і не забувають. Хлопці дякують за цю посилку, а ми їм бажаємо бути здоровими та швидше повернутися з Перемогою!

 

За інформацією відділу організаційно-педагогічної роботи та довузівської підготовки