Вітаємо четвертокурсників із складанням першого КРОКу!

28.09.2022

27-28 вересня студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця спеціальностей 222 «Медицина», 225 «Медична психологія», 228 «Педіатрія» склали свій перший Єдиний державний кваліфікаційний іспит (ліцензійний інтегрований іспит КРОК та англійську мову за професійним спрямуванням). Він є дуже важливим для майбутніх медиків, адже це – зовнішня оцінка з боку Міністерства охорони здоров’я України.

Інтегрований тестовий іспит КРОК є тестовим компонентом ЄДКІ та обов’язковий для здобувачів вищої освіти другого рівня (магістерського) у галузі знань «Охорона здоров’я». Для цих спеціальностей КРОКів усього 3, система побудована аналогічно американській Експертизі медичного ліцензування (USMLE).

Вимоги до знань дуже серйозні. Студенти готувалися ще з першого курсу, щоб на третьому успішно скласти це мультипредметне випробування. Але через повномасштабну військову інтервенцію росії в Україну студенти мали ще більше часу підготуватися до іспиту.

Адміністрація та деканати НМУ створили всі необхідні умови для успішної здачі, зокрема, відбувалися претестування на платформі дистанційного навчання LIKAR_NMU, проведені додаткові консультації, викладачі читали відкриті лекції, підтримували здобувачів вищої освіти. Сам процес здачі іспиту також організований належним чином – вжиті всі необхідні протиепідемічні заходи. Важливим моментом було забезпечення безпеки студентів в разі оголошення сигналу «повітряна тривога». На щастя, під час складання іспитів тривог не було.

У 2022 році діюча величина критерію «склав» для ЛІІ КРОК сягає 62% правильних відповідей, з АМПС сягає 36%. Тож бажаємо успіхів і натхнення нашим студентам!