Відкрито безкоштовний доступ до ресурсів Elsevier

28.11.2023

В рамках програми «Академічної підтримки України» компанія Elsevier пропонує науковцям безкоштовний доступ до ScienceDirect, Scopus і Researcher Discovery, SciVal і Funding Institutional. Також компанією збільшено інформацію на безкоштовних платформах електронного навчання Researcher Academy та Mendeley, де можна зберігати, упорядковувати, нотувати, ділитися та цитувати посилання й дані досліджень.

Для кожного з цих ресурсів є опис, підручники, навчальні відеоролики або текстові матеріали, а також посилання для зв’язку зі службою підтримки. Варто зазначити, що для українських дослідників на Elsevier став доступний розділ з розкладом та записами вебінарів українською та іншими мовами.

Нагадаємо, що до 31 грудня 2023 року продовжено також доступ до інтерактивного ресурсу для підвищення критичного мислення на основі клінічних кейсів AMBOSS. Також діє безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів Research4Life, де забезпечується доступ до понад 154 тисяч наукових журналів і книг.

Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів Бібліотеки НМУ