НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВДАЛИЙ СТАРТ! ЦЕ ВЖЕ МОЖНА З ПЕВНІСТЮ СКАЗАТИ ЗА ПІДСУМКАМИ ПЕРШОГО ДНЯ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАЯВ У РАМКАХ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ-2021 В НМУ

15.07.2021

15 липня 2021 року на ранковій нараді Приймальної комісії НМУ імені О.О.Богомольця, яку проводили голова ПК, ректор НМУ, професор Ю.Л.Кучин і заступник голови ПК, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко, було оприлюднено кількість поданих електронних заяв і осіб, які їх подали на різні факультети і спеціальності нашого Університету.

Якщо порівняти ці показники з минулорічними, то прогрес відчутний. Станом на вечір 14 липня 2021 року 823 особи подали 969 заяв, тоді як минулого року – 423 особи 501 заяву.

Як вважає заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, доцент І.А.Костюк, збільшення кількості заяв пояснюється не тільки тим, що цього року їх в електронному вигляді подають вступники – молодші спеціалісти на другий курс медичних факультетів. Певну роль, на думку Ірини Анатоліївни, відіграла і організаційна робота ПК у підготовчий період.

З таблиці, яку ми подаємо, видно, що, наприклад, на спеціальність «Медицина» (2 курс) вже можна говорити про конкурс на одне місце – 0,96. На той час, коли вийде цей матеріал, цей коефіцієнт перевищить одиницю. Заступник відповідального секретаря ПК зазначила також, що мінімальний бал ЗНО з математики – 150 – дещо ускладнює роботу. Багатьом абітурієнтам доводиться відмовляти у прийнятті заяви в разі, якщо бал з математики менший за цей мінімум, а середній бал не дотягує до прохідного 175. На відмови і роз’яснення йде багато часу.

Пункти надходження електронних заяв відвідують декани факультетів. Так, за динамікою подання документів уважно стежить декан стоматологічного факультету, професор Н.В.Біденко. Висновки, ясна річ, робити зарано, але стан справ Наталію Василівну в цілому влаштовує.

Цього року спостерігається деяке пожвавлення у поданні заяв на спеціальність «Медицина» факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України. Олександр Бобров закінчив Кам’янець-Подільський військовий ліцей на Хмельниччині і вирішив вступати на перший курс ФПЛ ЗСУ. В ліцеї багато часу і сил приділяв науці. За працю «Аналіз репродуктивних особливостей раритетного виду Gipsophila thyraica під впливом УФ-В випромінювання» хлопець виборов друге місце на всеукраїнському конкурсі Малої академії наук України. Зрозуміло, що в разі успішного вступу для такого студента дисципліна «Біологія» не являтиме труднощів.

Подання електронних заяв для вступу в НМУ імені О.О.Богомольця триває.

                                                                                                            

Прес-центр