НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВЧЕНІ НМУ ДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ ТА НОВІТНІМИ ПІДХОДАМИ В ЛІКУВАННІ

30.04.2021

Співробітників нашого Університету часто можна почути і побачити в засобах масової інформації та під час виступів у спеціалізованих міждисциплінарних заходах, де вони діляться із зацікавленою аудиторією своїм досвідом та новітніми досягненнями у різних галузях медицини.

Нещодавно у клініці Інституту ревматології відбувся міждисциплінарний вебінар, присвячений кардіоваскулярним проблемам в ревматології. У ньому взяв участь завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №2, професор В.Є. Кондратюк.

Віталй Євгенович на початку спілкування з численною аудиторією розповів про розбудову Університетської клініки як лікувального та навчального закладу НМУ  імені  О.О. Богомольця.

Детально розкрив питання особливостей діагностики та лікування різних серцево-судинних захворювань та оцінки серцево-судинного ризику у ревматичних хворих.

Професор наголосив на необхідності поєднаного ведення таких пацієнтів спільно з кардіологом та ревматологом, адже ревматологічні хворі знаходяться в зоні високого ризику і потребують особливої уваги.

Більш детально про кардіоваскулярні проблеми в ревматології, які розкривалися під час вебінару, можна дізнатися за посиланням https://youtu.be/wRwSzC8p9fQ .

 

Редакція газети» Медичні кадри»