В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 72-ї РІЧНИЦІ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ
4 травня 2017 року біля Меморіалу викладачам та студентам, загиблим під час війни 1939-1945 років та пам’ятної стели Героям Небесної Сотні відбувся урочистий захід з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Під час урочистостей університетська спільнота хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанувала пам’ять студентів та викладачів Університету, які не повернулися з фронтів Другої світової війни.
Сьогодні ветеранська організація Університету налічує 29 членів, серед яких 10 учасників бойових дій і 19 – трудового фронту. Від імені колективу Університету слова щирої подяки за Велику Перемогу висловила ректор Університету, член-кореспондент НАМН України, професор Катерина Амосова. «Ми пам’ятаємо і пишаємося студентами, викладачами і співробітниками Університету, які захищали нашу країну і на фронтах Другої світової війни, і зараз на фронті Сходу. І ми раді тому, що ми маємо можливість підтримати нашою університетською спільнотою ветеранів напередодні свят», – зазначила ректор Катерина Амосова.
З вітальними словами виступили також ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник трудового фронту, доцент кафедри терапевтичної стоматології Антон Хоцяновський; старший лейтенант медичної служби, асистент кафедри ортопедичної стоматології Святослав Прохоров та студентка 2 курсу, медичного факультету №1 Анастасія Федорук.
Присутні відвідали виставку книг, історичних документів та архівних фотографій, яку організували співробітники наукової бібліотеки НМУ в навчальних корпусах університету з нагоди 72-ї річниці Перемоги. На завершення урочистостей ветеранів було запрошено на святкову концертну програму.
Прес-центр
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1404.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1652.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1629.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1211.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1225.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1348.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1484.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1246.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1259.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1273.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1281.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1283.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1290.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1301.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1329.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1370.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1410.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1522.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1567.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1571.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1589.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1421-2.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1466.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1439.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1460.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1467.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1478.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1745.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1748.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1786.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1791.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1818.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1830.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1848.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/IMG_1865.jpg)